
Датчик руху Ajax MotionProtect Plus 8220.02.BL1 Black
2 809 ₴
- В наявності
+380 (97) 373-38-73
- +380 (99) 373-38-73
- +380 (93) 373-38-73
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Датчик руху Ajax MotionProtect Plus 8220.02.BL1 Black
Ajax MotionProtect Plus — це бездротовий датчик рух з додатковим мікрохвильовим сенсором. Він надійно захищає ваш будинок чи офіс, перехоплюючи перші ознаки можливого вторгнення та при цьому ігноруючи повітряні потоки від кондиціонерів та камінів, а також засвіти та відблиски.
Принцип роботи датчика руху Ajax MotionProtect Plus
Коли в діапазоні дії датчика (до 12 метрів) з'являється об'єкт, що рухається, він моментально передає сигнал тривоги на хаб системи Ajax. Після цього централь активує відповідні заходи безпеки, такі як запуск сирен, сповіщення користувачів або охоронної компанії, а також запуск сценаріїв, якщо вони були попередньо налаштовані.
Датчик розроблений для роботи в приміщеннях із каміном, кондиціонером та іншими потенційними джерелами перешкод. Додатковий мікрохвильовий сенсор дозволяє йому розпізнавати та ігнорувати протяги, повітряні потоки від кондиціонерів, рух штор та жалюзі, а також засвіти та відблиски. Це гарантує більш точне виявлення руху, мінімізуючи помилкові спрацьовування та забезпечуючи надійний захист.
Особливості роботи датчика Ajax MotionProtect Plus
Одна з головних переваг датчика MotionProtect Plus — його тривалий термін служби. Пристрій може працювати без заміни батареї до 5 років, що заощаджує ваш час та кошти, забезпечуючи захист протягом тривалого часу.
Датчик має імунітет до тварин і не реагує на домашніх вихованців вагою до 20 кілограмів і зростом до 50 сантиметрів, що виключає помилкові тривоги при їхньому русі всередині приміщення.
Встановлення та монтаж цього датчика максимально прості, що дозволяє швидко інтегрувати його у систему безпеки вашого будинку чи офісу. Надійне підключення та передача даних хабу забезпечуються захищеним протоколом Jeweller. З дальністю зв'язку до 1200 метрів за відсутності перешкод він гарантує широке охоплення та стабільний зв'язок.
Датчик MotionProtect Plus також може бути сумісним зі сторонніми центрами захисту завдяки модулям інтеграції uartBridge або ocBridge Plus, що робить його універсальним інструментом для захисту.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Ajax |
| Країна виробник | Китай |
| Висота | 50 мм |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Дальність виявлення руху: | 12 м |
| Довжина | 110 мм |
| Максимальна робоча температура | 40 °С |
| Мінімальна робоча температура | -10 °С |
| Напруга | 3 В |
| Способи установки | Всередині приміщень |
| Ширина | 65 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Доставка/оплата | 100% предоплата |
| Комплектація | Датчик руху, інструкція, гарантійний талон |
| Робоча вологість | До 75% |
| Робоча частота | 868-868.6 МГц |
| Тип сенсора | PIR |
| Колір | Чорний |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 809 ₴



