Водяной насос Petkit Wireless Water Pump UVC
Насос для фонтана для тварин — це чудовий спосіб забезпечити своїм улюбленцям доступ до свіжої води, полегшити догляд і стимулювати їхню гідратацію й активність.
Особливості:
Забезпечує прісну воду тваринам
Сприяє гідратації
Тихий режим роботи
Високоякісні матеріали
Легкий у догляді
Зменшує частоту заміни води та підтримує воду в чистоті.
Споживає мало електроенергії
Матеріал Пластик
Особливості Подвійна фільтрація води, захист від висихання, датчик рівня води, обробка води ультрафіолетовим світлом
Габарити (ШхВхГ) 62 х 42 х 33.5 мм
Колір Блакитний
Комплектація фільтр, інструкція, коробка
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Petkit |
| Країна виробник | Китай |
| Стан | Новий |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Висота | 33.5 мм |
| Довжина | 62 мм |
| Ширина | 42 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вид тварин | Кішки, Собаки |
| Доставка/Оплата | 100% предоплата |
| Комплектація | Водяний насос |
| Матеріал | Пластик |
| Розмір породи тварин | Великі, Дрібні, Середні |
| Тип | Поїльник |
| Паковання | Картонна коробка |
| Форма | Квадратна |
| Колір | Блакитний |
Інформація для замовлення
- Ціна: 899 ₴








