Ліжко Petkit Four Season Pet Bed L
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Petkit |
| Країна виробник | Китай |
| Вид тварин | Кішки, Собаки |
| Матеріал виготовлення | Текстиль |
| Розмір | L |
| Розмір породи тварин | Середні, Великі, Дрібні |
| Стан | Новий |
| Тип | Ліжечко |
| Форма | Прямокутна |
| Колір | Сірий |
| Розміри | |
| Висота | 210 мм |
| Довжина | 900 мм |
| Ширина | 680 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Доставка/оплата | Предоплата 100% |
| Комплектація | Ліжко для тварин |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 999 ₴





