У будь-яку пору року
Ми у відповідь за тих, кого приручили, а тому маємо створити вихованцям максимально комфортні умови. Це ліжечко укомплектоване двосторонньою подушкою. Перша сторона з охолоджувального гелю, прихованого під лляною тканиною, ефективно відводить тепло в літню спеку. А коли похолодить просто переверніть подушку, отримавши теплу бавовняну поверхню з флісовим оздобленням.
Оптимальна конструкція
До додаткових переваг Petkit Four Season Pet Bed можна віднести ефект пам'яті, завдяки чому положення хатнього вихованця буде найзручнішим для відпочинку та повноцінного відновлення всіх систем організму. А повітропроникна конструкція ефективно відводить вологу, щоб ліжечко не ширяння.
Бічні стінки
З усіх боків ліжечко обпоясана невисокими стінками з м'яким оздобленням. Вони допоможуть тварині не викотитися з лежбища під час сну. Крім того, бортики візуально відокремлюють особистий простір вихованця та створюють відчуття захищеності. Отже, аксесуар гарантує не тільки фізичний, але й психологічний комфорт.
Зручність використання
Творці ліжечка продумали її компонування до дрібниць. Так, ергономічна тканинна ручка дає змогу без зусиль переносити виріб у квартирі та навіть брати його із собою на дачу. А нековзна основа гарантує надійне зчеплення з різними типами підлогових покриттів, щоб аксесуар завжди залишався на місці.
Завжди чудовий вигляд
Ліжечко виготовлене з якісних і зносостійких матеріалів. Тому виріб надовго збереже чудовий зовнішній вигляд. До того ж знімні тканинні елементи можна прати вручну або в щадному режимі пральної машини, використовуючи неагресивні мийні засоби.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Petkit |
| Країна виробник | Китай |
| Вид тварин | Кішки, Собаки |
| Матеріал виготовлення | Текстиль |
| Розмір | M |
| Розмір породи тварин | Дрібні, Середні |
| Стан | Новий |
| Тип | Ліжечко |
| Форма | Прямокутна |
| Колір | Сірий |
| Розміри | |
| Висота | 190 мм |
| Довжина | 650 мм |
| Ширина | 520 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Доставка/оплата | Предоплата 100% |
| Комплектація | Ліжко для тварин |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 499 ₴





