
Електрочайник із датчиком температури O'Cooker Electric Kettle CR-SH1501 Green
3 199 ₴
- В наявності
+380 (97) 373-38-73
- +380 (99) 373-38-73
- +380 (93) 373-38-73
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Електрочайник із датчиком температури O'Cooker Electric Kettle CR-SH1501 Green
Чарівність ретро-стилю
Електрочайник O’COOKER Electric Kettle Green (CR-SH1501) – уособлення поєднання ретро-дизайну з передовими технологіями. Його привабливий зовнішній вигляд сповнений неповторного шарму минулого, який гармонійно поєднується з функціональністю сучасних електронних приладів.
Інтелектуальне керування температурою
Електрочайник O'COOKER обладнаний розумною системою налаштування температури нагріву, що дозволяє вибирати з 5 різних режимів. Завдяки цьому ви можете налаштувати ідеальну температуру для різних напоїв, починаючи від молока до кави. Вбудований термостат забезпечує точну підтримку вибраної температури, гарантуючи ідеальний результат щоразу.
Електричний чайник
Ocooker Kettle 1.5L 1500W (CR-SH1501) володіє високою потужністю в 1500 Вт, забезпечуючи швидке нагрівання води. Цей чайник має ємність 1,5 літри, достатню для приготування до 8 склянок напою. Завдяки великій ручці та компактним розмірам 15,6 х 15,6 х 23,5 см, він зручний у використанні та зберіганні. Однією з особливостей цього чайника є можливість регулювати температуру води за 5 різними режимами: 45°С, 55°С, 65°С, 75°С та 85°С.
Надійність та міцність матеріалів
Внутрішня поверхня із міцної нержавіючої сталі 304. Цей матеріал не тільки забезпечує бездоганну гігієну та легкість очищення, але й гарантує довговічність та надійність у використанні. Сталь 304 стійка до корозії та витримує різні температурні дії, що робить чайник надійним супутником на довгі роки.
Простота використання та догляду
Сенсорні кнопки на корпусі забезпечують легке та інтуїтивно зрозуміле керування вибором температурного режиму. Знімна верхня кришка та спеціально розроблена форма носика забезпечують зручність у використанні та обслуговуванні. Матове покриття корпусу приємне на дотик, а можливість зберігання дроту у спеціальному відсіку робить зберігання чайника акуратним та компактним.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | O’COOKER |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Індикатор роботи | Так |
| Матеріал корпусу | Пластик, Нержавіюча сталь |
| Об`єм | 1.5 л |
| Покриття нагрівального елементу | покриття з нержавіючої сталі |
| Споживана потужність | 1500 Вт |
| Стан | Новий |
| Тип | Електрочайник |
| Тип нагрівального елементу | Прихований нагрівальний елемент |
| Функція автовідключення | Так |
| Колір корпусу | Зелений |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Автовідключення при відсутності води | Так |
| Дисплей | Так |
| Відсік для шнура | Так |
| Поворот на 360 градусів | Так |
| Малюнок на корпусі | Ні |
| Терморегулятор | Так |
| Тип терморегулятора | Ступінчастий |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 0.8 кг |
| Висота | 235 мм |
| Глибина | 156 мм |
| Ширина | 156 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Доставка/Оплата | 100% предоплата |
| Комплектація | Електрочайник, інструкція, гарантійний талон |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 199 ₴





