
Електрочайник Xiaomi Electric Glass Kettle MJDSH05FD BHR7423EU
1 299 ₴
- В наявності
+380 (97) 373-38-73
- +380 (99) 373-38-73
- +380 (93) 373-38-73
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Електрочайник Xiaomi Electric Glass Kettle MJDSH05FD BHR7423EU
Сучасний дизайн
Електрочайник Xiaomi Electric Glass Kettle стане справжньою окрасою вашої кухні. Ідеальне поєднання шліфованого металу, чорного пластику та прозорого скла перетворює чайник на елемент декору. Чайник виглядає стильно і сучасно і робить кожне ваше чаювання приємною подією, яку так і хочеться повторити.
Пару хвилин і ваш чай готов
Прихований нагрівальний елемент потужністю 2200 Вт за лічені хвилини може довести до кипіння 1.7 літра води. Щоб не кип'ятити зайвого, скористайтеся мірною шкалою, яка нанесена на колбі. Так ви зможете отримати свій напій швидше та заощадите на рахунках за електрику.
Тільки чиста вода
Завдяки фільтру проти накипу в чашку потрапить лише чиста кип'ячена вода. Колба чайника із міцного боросилікатного скла відмінно витримує високі температури. Матеріал колби є абсолютно безпечним для контакту з водою і не виділяє шкідливих речовин при нагріванні. З Xiaomi Electric Glass Kettle ви зможете швидко приготувати смачний ароматний чай для всієї родини.
Кожна дрібниця для комфорту
Чайник Xiaomi Electric Glass Kettle оснащений зручною ручкою із пластику. Ручка залишається холодною навіть після закипання води. Завдяки зручній ергономічній формі ручки ви зможете швидко та безпечно приготувати гарячий напій. При натисканні кнопки відкривається кришка чайника, щоб було зручно залити в нього потрібну кількість води.
Все зрозуміло з одного погляду
Світлова індикація на корпусі дозволяє миттєво визначити, чи працює ваш чайник в даний момент. А ще LED-освітлення робить чайник предметом кухонного декору у вечірній час, коли підсвічування виглядає особливо вишукано.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Xiaomi |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Індикатор роботи | Так |
| Індикатор рівня води | Так |
| Матеріал корпусу | Скло |
| Об`єм | 1.7 л |
| Покриття нагрівального елементу | покриття з нержавіючої сталі |
| Споживана потужність | 2200 Вт |
| Стан | Новий |
| Тип | Електрочайник |
| Тип нагрівального елементу | Прихований нагрівальний елемент |
| Функція автовідключення | Так |
| Колір корпусу | Сріблястий |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 1.1 кг |
| Висота | 243 мм |
| Глибина | 221 мм |
| Ширина | 142 мм |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Відсік для шнура | Так |
| Поворот на 360 градусів | Так |
| Малюнок на корпусі | Ні |
| Користувальницькі характеристики | |
| Доставка/Оплата | 100% предоплата |
| Комплектація | Електрочайник, інструкція, гарантійний талон |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 299 ₴









