Електрочайник Viomi V-MK152B Black
Продуманий дизайн
Viomi V-MK152B — це саме той чайник, який не тільки швидко закип'ятить воду, але і стане родзинкою будь-якого інтер'єру. Приємний на дотик пластиковий корпус з металевими елементами відрізняється високою стійкістю до перепадів температур, естетичністю і міцністю. Завдяки спеціальному індикатору ви можете легко дізнатися точну кількість води, а компактні розміри дозволять розмістити модель в будь-якому куточку.
Зручна кришка
Розробники обладнали ручку чайника спеціальним елементом для швидкого і зручного відкриття кришки на 30 градусів. Це дозволить заливати воду всього однією рукою. Після включення чайника кришка автоматично блокується.
Висока ефективність
Прихований нагрівальний елемент потужністю 1800 Вт закип'ятить 1,5 літра води всього за 5 хвилин, а гарна шумоізоляція подбає, щоб робота чайника не викликала дискомфорту. Крім того, спеціальний відсік дозволить зручно заховати мережевий кабель.
Подвійний корпус
Вся внутрішня частина моделі зроблена з нержавіючої сталі, яка гарантує довгий експлуатаційний термін і легке очищення. При цьому подвійні стінки корпусу довше збережуть потрібну температуру води і не дадуть обпектися при дотику.
Система захисту
Завдяки вбудованій функції автоматичного вимкнення вам не доведеться постійно стежити за процесом кип'ятіння, адже, після того, як вода досягне потрібної температури, Viomi V-MK152B зупинить свою роботу. Ця ж функція спрацьовує, коли чайник був включений без води.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Viomi |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Індикатор рівня води | Так |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Об`єм | 1.5 л |
| Покриття нагрівального елементу | покриття з нержавіючої сталі |
| Споживана потужність | 1800 Вт |
| Стан | Новий |
| Тип | Електрочайник |
| Тип нагрівального елементу | Прихований нагрівальний елемент |
| Функція автовідключення | Так |
| Колір корпусу | Чорний |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Автовідключення при відсутності води | Так |
| Блокування кришки | Так |
| Дисплей | Ні |
| Відсік для шнура | Так |
| Поворот на 360 градусів | Так |
| Підсвічування чайника | Ні |
| Малюнок на корпусі | Ні |
| Таймер | Ні |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 0.8 кг |
| Висота | 250 мм |
| Глибина | 160 мм |
| Ширина | 240 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Доставка/Оплата | 100% предоплата |
| Комплектація | Електрочайник, Інструкція, Гарантійний талон |
Інформація для замовлення
- Ціна: 999 ₴



