
Бездротовий датчик відкриття дверей/вікна Ajax DoorProtect Plus 9999.13.WH1 White
1 809 ₴
- В наявності
+380 (97) 373-38-73
- +380 (99) 373-38-73
- +380 (93) 373-38-73
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Бездротовий датчик відкриття дверей/вікна Ajax DoorProtect Plus 9999.13.WH1 White
Надійна охорона будинку з Ajax
Встановивши датчики Ajax DoorProtect Plus в будинку, ви надійно захистите його від несанкціонованих вторгнень. Цей бездротовий датчик відкриття з сенсором удару та нахилу оснащений тампером проти відкриття та включає оповіщення у разі глушіння. З Ajax ви навіть можете залишати вікна відкритими на провітрювання – вашій оселі нічого не загрожує.
Все під контролем
Встановіть датчик відкриття Ajax DoorProtect Plus на вхідні двері, вікно в домі або мансардне вікно, і ваше житло буде захищене від непроханих гостей. Наявність спеціальної виносної клеми дозволяє підключати датчики сторонніх виробників для забезпечення максимального захисту приміщення.
Принцип спрацьовування
Бездротовий датчик Ajax DoorProtect Plus оснащений акселерометром, що фіксує зміну кута нахилу, вібрацію або удари, надсилаючи тривожне повідомлення на хаб. Тому навіть залишені на провітрювання вікна не стануть причиною проникнення.
Установка за пару хвилин
Термін служби батареї, встановленої в датчику, становить до 5 років. Діставши датчик із коробки, ви отримуєте повністю готове до роботи обладнання. Закріпіть його в потрібному місці за допомогою кріплень SmartBracket, що йдуть у комплекті. І останнє – просто підключіть Ajax до хаба, виконавши один клік у мобільному додатку.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Ajax |
| Країна виробник | Китай |
| Висота | 90 мм |
| Захист обладнання від води і пилу IP | IP50 |
| Живлення | Батарейки |
| Способи установки | Настінний, На раму, Вертикальний, Всередині приміщень |
| Тип датчика | Бездротовий |
| Рівнів чутливості | 3 шт. |
| Ширина | 20 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Бездротове під'єднання: | Z-Wave |
| Вага, Грамм | 29 |
| Габарити: | 90 х 20 мм |
| Гарантійний термін | 12 |
| Доставка/оплата | 100% предоплата |
| Захист тампером від зламу: | Да |
| Інтерфейс | Бездротовий |
| Комплектація | Бездротовий датчик відчинення дверей/вікна, інструкція, гарантійний талон |
| Максимальна робоча температура | 40 град. |
| Максимальний діапазон частот | 868.6 МГц |
| Мінімальна робоча температура | -10.0 |
| Мінімальний діапазон частот | 868 МГц |
| Потужність радіосигналу: | 20 мВт |
| Напруга | 3.0 |
| Поріг спрацьовування: | 1 см (малий магніт), 2 см (великий магніт) |
| Радіоконтроль: | настроюваний |
| Сумісна ОС | Android, iOS |
| Стан | Нове |
| Колір корпусу | Білий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 809 ₴





