Робот-пилосос Dreame Bot D10s Pro RLS6A Black
Універсальний пилосос для прибирання всього будинку
Повертайтеся в чисту квартиру — прибирання вже зробили за вас. Тиск всмоктування в 5 000 Па* забезпечує бездоганну чистоту на будь-якому типі підлогових покриттів. Універсальна силіконова щітка ефективно витрушує пил із килимів, захоплює бруд із твердої підлоги та запобігає сплутуванню волосся.
Прибирання за вашими стандартами
Завдяки вдосконаленому штучному інтелекту та системі запобігання перешкодам (LDS) ви можете повністю відмовитися від ручного прибирання. Робот швидко будувати план удома, ідентифікує приміщення, точно визначає й обходить перешкоди, проходячи кожною ділянкою підлоги та не пропускаючи жодної плями.
Чистота в кожному куточку
Акумулятор ємністю 5200 мА·год забезпечує до 280 хвилин* безперервного прибирання. Коли заряд батареї закінчується, робот автоматично повертається до станції, а потім повертається до роботи з того місця, на якому зупинився.
*280 хвилин: за результатами тестування лабораторії Dreametech
Контроль подавання води
Налаштуйте ступінь зволоження насадки з мікрофібри залежно від типу підлог і ваших уподобань у прибиранні. Електронний контроль подавання води дає змогу вибрати необхідний об'єм, у такий спосіб гарантуючи брак розводів і збереження покриття.
Індивідуальні параметри прибирання
Керуйте маршрутом, режимами, часом і графіком прибирання за допомогою інтуїтивно зрозумілого інтерфейсу фірмового застосунка Dreamehome. Якщо ви живете в багатоповерховому будинку — створюйте окремі карти для різних поверхів. Розділяйте кімнати, малюйте віртуальні перешкоди, виділяйте ізольовані зони та складайте розклад прибирання — все це робиться за лічені хвилини прямо в застосунку.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Dreame |
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 3.6 кг |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Потужність всмоктування | 5000 Па·c |
| Об'єм контейнера для сміття | 570 мл |
| Об'єм пилозбірника | 0.5 л |
| Радіус прибирання | 100 м |
| Тип акумулятора | Li-Ion |
| Тип прибирання | Суха , Волога |
| Управління | Мобільний додаток/Wi-Fi |
| Рівень шуму | 60 дБ |
| Колір | Чорний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Акумулятор | 5200 мА·год |
| Вага робота-пилососа | 3.7 кг |
| Час заряджання акумулятора | 4 час |
| Час роботи від акумулятора | 160.0 |
| Висота робота-пилососа | 350 мм |
| Глибина робота-пилососа | 96 мм |
| Доставка/оплата | Предоплата 100% |
| Комплектація | Робот-пилосос, Зарядна док-станція, Резервуар для води, Губка для вологого прибирання, Бічна щітка, Інструмент для очищення, Кабель живлення, Інструкція користувача |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Об'єм аквафільтра | 0.235 л |
| Живлення | Акумулятор |
| Площа прибирання | 200 м2 |
| Споживана потужність | 46 Вт |
| Стан | Нове |
| Тип | Робот |
| Тип вихідного фільтра | HEPA (фільтр тонкого очищення) |
| Фільтр тонкого очищення | Да |
| Колір корпусу | Чорний |
| Ширина робота-пилососа | 350 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 18 999 ₴






