Вертикальний пилосос Deerma Vacuum Cleaner DX1000W Blue
Пилосос Deerma DEM DX-1000
Це пристрій, який допомагає скоротити час і сили під час прибирання будинку. Маючи потужне всмоктування і здатність очистити підлогу, диван, ліжко, матрац тощо, виріб стане незамінним обладнанням для сучасного дому.
Сучасний двигун, потужне всмоктування
Пилосос обладнаний високошвидкісним двигуном на 600 Вт, який здійснює до 38 000 об/хв. Пилосос вирізняється можливістю швидкого запуску та 2 різними режимами всмоктування, що відповідають вашим різноманітним потребам у прибиранні. У режимі щоденного прибирання потужність всмоктування пилососа становить до 10 кПа, а в режимі сильного всмоктування — до 16 кПа.
3-шарова система фільтрації, велика місткість пилозбірника
Пилосос DEM DX-1000 також обладнаний 3-шаровою системою фільтрації. Містить фільтр із неіржавкої сталі з внутрішньою технологією циклонного розділення, блокує збирання великого пилу. Наступним фільтрувальним шаром є фільтр HEPA, здатний фільтрувати дрібні частинки розміром 0.3 мкм, і, нарешті, фільтр із бавовняної тканини, який можна розібрати та повторно використовувати після очищення водою. Крім того, пилосос Deerma має пилозбірник місткістю 0.6 л. Пилозбірник з'єднаний із корпусом і легко знімається.
3 насадки
Ще однією перевагою Deerma DX-1000 є те, що пилосос постачається з 3 всмоктувальними насадками, що допомагають користувачам прибирати всі місця в будинку, як-от підлоги, стіни, дивани, клавіатури. Усмоктувальну насадку завширшки 240 мм із тристоронньою конструкцією можна обертати вгору та вниз, гнучко уникаючи перешкод і меблів. Крім того, дугоподібна ручка 130° забезпечує відчуття комфорту та легкості в процесі прибирання.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Deerma |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Потужність всмоктування | 210 Вт |
| Об'єм пилозбірника | 0.6 л |
| Живлення | Мережа 220В |
| Споживана потужність | 600 Вт |
| Стан | Новий |
| Тип | Вертикальний |
| Тип пилозбірника | Контейнер |
| Тип труби всмоктування | Складова |
| Тип прибирання | Суха |
| Колір корпусу | Синій |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 3.5 кг |
| Висота | 1155 мм |
| Глибина | 208 мм |
| Ширина | 240 мм |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Дисплей | Ні |
| Рівень шуму | 79 дБ |
| Користувацькі характеристики | |
| Доставка/Оплата | 100% предоплата |
| Комплектація | Акумуляторний пилосос, інструкція, гарантійний талон |
| Потужність, Вт | 600 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 999 ₴








