-15%

Рюкзак Ninetygo Large Capacity Business Travel Backpack Black
1 999 ₴
1 699 ₴
- В наявності
+380 (97) 373-38-73
- +380 (99) 373-38-73
- +380 (93) 373-38-73
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Рюкзак Ninetygo Large Capacity Business Travel Backpack Black
Рюкзак Xiaomi Ninetygo Large Capacity Business Travel Backpack — ідеальне рішення для ефективних ділових зустрічей і захопливих подорожей! Xiaomi Ninetygo Large Capacity Business Travel Backpack функціональний і модний
Багатофункціональний дизайн і місткість у 23 літри — ідеальне рішення для зберігання всіх необхідних речей як у ділових поїздках, так і в подорожах. Зручні внутрішні та зовнішні кишені допомагають ефективно організувати простір для комфортнішого зберігання.
Зносостійкий і стійкий до подряпин Рюкзак Xiaomi Ninetygo Large Capacity Business Travel Backpack виготовлений із міцного матеріалу, що має високу стійкість до розривів і зберігає свою форму впродовж часу. Крім того, він обладнаний зручною ручкою для перенесення й регульованими лямками, що забезпечують комфортне носіння. Необхідні речі завжди будуть із вами.
Одна з основних переваг Рюкзака Xiaomi Ninetygo Large Capacity Business Travel Backpack є велика місткість. У ньому зручно розмістити всі необхідні речі, включно з ноутбуком, документами, книгами та багато іншого. Завдяки безлічі кишень і відділень рюкзак допомагає ефективно організувати простір і розмістити предмети по своїх місцях.
Підтримка спини рюкзак Xiaomi Ninetygo Large Capacity Business Travel Backpack також привертає увагу своїм високим рівнем комфорту. Його ергономічна форма забезпечує зручне носіння навіть у разі тривалого використання. Регульовані лямки дають змогу адаптувати рюкзак під будь-який розмір. Крім того, стильний дизайн і якісні елементи фурнітури роблять рюкзак Xiaomi Ninetygo Large Capacity Business Travel Backpack не тільки функціональним, але й привабливим візуально.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Xiaomi |
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 480 г |
| Вікова група | Для дорослих і підлітків |
| Висота | 47 см |
| Глибина | 14 см |
| Кишені | Фронтальний, Верхній, Бічні |
| Матеріал | Поліестер |
| Об`єм | 23 л |
| Особливості | Жорсткий каркас, Кишеня для ноутбука, Анатомічна конструкція, Водонепроникна тканина |
| Стать | Унісекс |
| Стан | Новий |
| Тип | Міський |
| Візерунки і принти | Без візерунків і принтів |
| Колір | Чорний |
| Ширина | 33 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Доставка/Оплата | 100% предоплата |
| Комплектація | Рюкзак |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 699 ₴




