Валіза Ninetygo Rhine PRO plus Luggage 20" Grey
Ninetygo Rhine Pro Plus — чотириколісна валіза з жорсткою рамою, яка чудово підійде як для сильного чоловіка, так і для тендітної дівчини.
Вбудовані USB-порт і роз'єм Type-C
Все, що потрібно для швидкого заряджання ваших пристроїв, буде у вас під рукою. Залишайтеся завжди на зв'язку. Також передбачений багатофункціональний гачок для зручності підвішування невеликих предметів, як-от AirTag, багажна бирка та дорожній кухоль.
Ударостійкий корпус
Корпус валізи виготовлений зі 100% полікарбонату німецькою компанією Bayer Convestro Makrolon®. Тришаровий композитний матеріал, жорсткий, міцний і стійкий до подряпин. Не деформується навіть у разі падіння важкого предмета вагою 5 кг.
Зносостійкі безшумні колеса
Чотири здвоєні безшумні колеса обертаються на 360 градусів для легшого та плавнішого ходу. Зовнішній обід коліс виготовлений із матеріалу TPE. Зносостійкі, амортизувальні, безшумні, з тривалою їздою, гнучкі та гладкі.
Міцна 4-рівнева ручка з алюмінієвого сплаву
Валіза має жорстку чотирирівневу телескопічну кнопкову ручку, яка надійно фіксується на місці, забезпечуючи максимальний контроль і комфорт.
Подвійний кодовий замок TSA
У корпус валізи вбудований подвійний кодовий замок TSA, необхідний під час проходження митниці багатьох країн. Завдяки плоскій конструкції його майже неможливо пошкодити під час удару. З ним ви можете не переживати про збереження ваших речей і документів.
Зручне зберігання речей
Сортуйте та зберігайте особисті речі за допомогою поділів.
Антибактеріальна підкладка DuPont
Підкладка валізи практично несприйнятлива до забруднень. Але навіть якщо вона забруднилася, її можна легко відтерти звичайною серветкою. Всі внутрішні крайки добре оброблені та прошиті, що унеможливлює розрізнення ниток та утворення дірок.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Xiaomi |
| Країна виробник | Китай |
| Замок | TSA кодовий |
| Матеріал | Полікарбонат |
| Призначення | Унісекс |
| Наявність коліс | 4 колеса |
| Плечовий ремінь | Ні |
| Розмір | Малий |
| Регулювання розміру | Ні |
| Стан | Новий |
| Телескопічна ручка | Так |
| Тип | Валіза |
| Колір | Сірий |
| Розміри | |
| Вага | 3.1 кг |
| Висота | 56.5 см |
| Глибина | 23 см |
| Об`єм | 38 л |
| Ширина | 38 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Доставка та оплата | 100% предоплата |
| Комплектація | Валіза, інструкція |
Інформація для замовлення
- Ціна: 5 499 ₴




