
Кнопка тривоги Ajax Button (10315.26.WH1/38095.26.WH1) White
999 ₴
- В наявності
+380 (97) 373-38-73
- +380 (99) 373-38-73
- +380 (93) 373-38-73
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Кнопка тревоги Ajax Button (10315.26.WH1/38095.26.WH1) White
Бездротова тривожна кнопка, яка натисканням передає сигнал тривоги користувачам, а також на пульт охоронної організації. У режимі керування Button S Jeweller дозволяє керувати пристроями автоматизації Ajax коротким та тривалим натисканням кнопки.
У режимі тривоги Button S Jeweller може працювати як тривожна кнопка і сигналізувати про загрозу, або повідомляти про вторгнення, а також про пожежну, газову або медичну тривогу. Тип тривоги вказується у налаштуваннях кнопки. Від вибраного типу залежить текст повідомлень про тривоги, а також коди подій, які передаються на пульт централізованого спостереження охоронної компанії.
Кнопку зручно носити при собі. Її можна повісити на зап'ястя чи шию. Корпус пристрою надійно захищений від пилу та бризок.
Button S Jeweller передає сигнал хабу за допомогою двостороннього радіопротоколу Jeweller на відстані до 1300 м. І показує світлодіод, що команда доставлена. Jeweller захищає передані дані шифруванням і запобігає заміні пристрою. При спробі глушіння або перешкодах у мережі система Ajax переходить на вільну радіочастоту та повідомляє вас та охоронну компанію про ситуацію.
Дальність сигналу до 1300 м
Підтвердження доставки команди
Шифрування модифікованим алгоритмом AES
Радіочастотний хопінг
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Ajax |
| Кількість кнопок | 1 шт. |
| Максимальна робоча температура | 40 град. |
| Мінімальна робоча температура | -10 град. |
| Напруга | 3 В |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 4.7 мм |
| Довжина | 1.3 мм |
| Ширина | 3.5 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 16 |
| Гарантійний термін | 12 |
| Доставка/оплата | 100% предоплата |
| Інтерфейс | Бездротовий |
| Комплектація | Кнопка тривоги, інструкція, гарантійний талон |
| Матеріал | Пластмаса |
| Живлення | Батарейки одноразові |
| Робоча частота | 868 |
| Радіус дії | 1300 м |
| Колір | Білий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 999 ₴
