
Тримач тривожних кнопок Ajax Holder для Button/DoubleButton (21658.82.WH/38215.82.WH) White
159 ₴
- В наявності
+380 (97) 373-38-73
- +380 (99) 373-38-73
- +380 (93) 373-38-73
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Тримач тривожних кнопок Ajax Holder для Button/DoubleButton (21658.82.WH/38215.82.WH) White
Зручність у використанні. Holder дозволяє закріпити тривожну кнопку в місці, де вона буде легко доступна в екстреній ситуації і зробити використання пульта керування сценаріями ще зручнішим. Водночас бездротовий пристрій залишиться мобільним — кнопку можна швидко зняти з тримача і використовувати як брелок.
Легке кріплення і зняття кнопки з тримача. Конструкція Holder не погіршує ергономіку кнопки і забезпечує надійну фіксацію. Тримач кріпиться на поверхні двома шурупами або за допомогою двостороннього скотчу — завдяки широкому рівному майданчику навіть такий монтаж надійний. Кнопки Button і DoubleButton встановлюються і знімаються з тримача одним рухом — не потрібно використовувати інструмент та витрачати час.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Ajax |
| Країна виробник | Китай |
| Максимальна робоча температура | 40 град. |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Мінімальна робоча температура | -10 град. |
| Підсвічування | Ні |
| Форма кнопки | Прямокутна |
| Колір корпусу | Білий |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 47.1 мм |
| Довжина | 14.2 мм |
| Ширина | 37 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага, Грамм | 3,5 |
| Доставка/оплата | 100% предоплата |
| Комплектація | Тримач тривожних кнопок, інструкція |
| Тип кріплення | Кріпиться 2 шурупами або на двосторонній скотч |
Інформація для замовлення
- Ціна: 159 ₴




