Валіза Ninetygo Business Travel Luggage 28" Pink
Для створення валізи були використані високоякісні матеріали, які забезпечать надійне транспортування Ваших речей, а також зручність і комфорт під час використання валізи в будь-яких подорожах — чи то командування, чи то поїздка у відпустку.
Стильний і надійний
Валіза стане гарним і надійним аксесуаром на відпочинку та у відрядженні
Мінімалістичний дизайн, без надмірностей і химерності, вирізняється технічною продуманістю як механічних рухомих частин, так і відділення для зберігання речей. Об'єм внутрішнього простору становить 100 літрів і це досить компактний розмір для діагоналі 28 дюймів.
Міцний корпус
Корпус валізи може витримувати удари та падіння
Корпус валізи повністю виготовлений із полікарбонату Bayer Makrolon, що дає змогу за мінімальної ваги досягти максимальної міцності та стійкості до механічних пошкоджень. Тришарова композитна структура вирізняється стійкістю до стиснення і розтягнення, а також уникнення деформації у разі падіння валізи. Текстура поверхні складається безлічі точкових опуклостей, що складають малюнок із сотами. Така структура відштовхує воду та запобігає появі подряпин.
Пластик валізи витримує людини, що сидить на ній, масою до 40 кг, а також перевантаження до 5000 G.
Міцна алюмінієва ручка
Система антишоку запобігає передаванню вібрації від коліс до руки
Ручка валізи має чотири ступені регулювання висоти та підійде для людини з будь-якою комплекцією та зростом. Вона виготовлена з анодованого алюмінієвого сплаву, неабияк подовжує термін її експлуатації. Конструкція ручки має антишоків, який не передає вібрації та поштовхи під час кочення валізи нерівною поверхнею або бруківці. Ручка дає змогу підіймати валізу, масою до 18 кг.
Продумана внутрішня структура
Кишені та фіксатори допоможуть розподілити речі у валізі
Поділ внутрішньої частини валізи передбачає найкраще паковання ваших речей — одягу, взуття, ноутбука, фотоапарата та аксесуарів. Кишені, фіксатори та поділні секції допомагають зафіксувати речі всередині. Підкладка у валізі створена з поліестеру, який стійкий до забруднення й розриву.
Надійні та міцні колеса
Система "плавальних" коліс знижує трясіння
Вбудовані безшумні колеса легко обертаються на 360° навколо своєї осі, полегшуючи кочення валізи як по рівних, так і по ребристих поверхнях. Колеса з металевою втулкою та демпфувальною системою дають змогу зробити транспортування валізи простим і комфортним. Для перевірки надійності коліс валіза, масою 18 кг, провезти 12 км нерівною поверхнею.
Безпека ваших речей
Вбудований TSA-замок захистить валізу від розкриття
Для захисту валізи від розкриття сторонніми людьми на її кришці має вбудований TSA-замок, створений за стандартами адміністративної транспортної безпеки США. Замок дає змогу залишати важливі документи та особисті речі без побоювань. Початковий код "000", його можна змінити на той, який підходить вам.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Xiaomi |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Замок | TSA кодовий |
| Кількість відділень | 5 |
| Кількість відділень на блискавці | 5 |
| Матеріал | Поліестер |
| Призначення | Унісекс |
| Наявність коліс | 4 колеса |
| Плечовий ремінь | Ні |
| Розмір | Великий |
| Регулювання розміру | Ні |
| Стан | Новий |
| Телескопічна ручка | Так |
| Тип | Валіза |
| Колір | Рожевий |
| Розміри | |
| Вага | 5.2 кг |
| Висота | 77.5 см |
| Глибина | 29 см |
| Об`єм | 100 л |
| Ширина | 51.5 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Доставка та оплата | 100% предоплата |
| Комплектація | Валіза, інструкція |
Інформація для замовлення
- Ціна: 7 999 ₴




