Валіза Xiaomi Ninetygo PC Luggage 20" Sakura Pink
Корпус валізи повністю виготовлений із полікарбонату від компанії Bayer Makrolon, що дає змогу досягти гарних вагових показників, також він має тришарову композитну структуру, стійку до стиснення і розтягнення й допоможе уникнути сильних деформацій у разі падіння валізи. Текстура поверхні спеціально розроблена так, що з безлічі точкових опуклостей складається малюнок із стотами. Така структура відштовхує воду та запобігає появі подряпин. Підкладка виготовлена з поліестеру.
Ручка валізи має три ступені регулювання висоти та підійде для людини з будь-якою комплекцією та зростом. Ручка зроблена зі 100% сплаву анодованого алюмінію, що неабияк подовжує термін експлуатації. Також вас потішать вбудовані безшумні колеса, що дає змогу зробити транспортування простим і комфортним.
Валіза Xiaomi Ninetygo PC Luggage має вбудований TSA-замок, створений за стандартами адміністративної безпеки США, що дає змогу залишати важливі документи та особисті речі без жодних побоювань. Видавальний код "000". Природно, ви можете налаштувати той пароль, який знатимете тільки ви. Подорожуйте з комфортом і легкістю. Ви зможете укомплектувати валізу так, як вам зручно. Водночас він буде максимально збалансований, що також дає змогу полегшити процес переміщення
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Xiaomi |
| Країна виробник | Китай |
| Замок | TSA кодовий |
| Кількість відділень на блискавці | 3 |
| Матеріал | Полікарбонат |
| Призначення | Унісекс |
| Наявність коліс | 4 колеса |
| Плечовий ремінь | Ні |
| Розмір | Середній |
| Регулювання розміру | Ні |
| Стан | Новий |
| Телескопічна ручка | Так |
| Тип | Валіза |
| Колір | Рожевий |
| Розміри | |
| Вага | 2.9 кг |
| Висота | 55 см |
| Глибина | 22.3 см |
| Об`єм | 36 л |
| Ширина | 37.5 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Доставка/Оплата | 100% предоплата |
| Комплектація | Валіза, інструкція |
Інформація для замовлення
- Ціна: 4 699 ₴





