
Реглан Xiaomi Skah Fashionable Hooded Raglan Jacket 3XL Black
2 299 ₴
- В наявності
+380 (97) 373-38-73
- +380 (99) 373-38-73
- +380 (93) 373-38-73
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Реглан Xiaomi Skah Fashionable Hooded Raglan Jacket 3XL Black
Реглан виготовлений із м'якої приємної на дотик тканини. Не розтягується. Силове волокно забезпечує простір для активності. Рукав реглана на манжеті. Є зовнішні та внутрішні кишені. Також ця модель має глибокий каптур.
Реглан має дуже стильний вигляд і до того ж зручний і практичний у носінні.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Xiaomi |
| Країна виробник | Китай |
| Вид толстовок | Реглан |
| Довжина від горловини до низу вироба | 71 см |
| Довжина рукава вироба | 80 см |
| Застібка | Блискавка |
| Капюшон | Вшитий |
| Міжнародний розмір | XXXL |
| Обхват грудей | 124 см |
| Розмір чоловічого одягу (UA) | 54/56 |
| Малюнки і написи | Без малюнків і написів |
| Сезонність | Осінь/зима |
| Стан | Новий |
| Тип тканини | Поліестер |
| Колір | Чорний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Доставка/оплата | 100% предоплата |
| Комплектація | Реглан |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 299 ₴





