
Рюкзак Xiaomi 90 Points Urban Roll Top Backpack 18,6" 27,3L Black
2 999 ₴
- В наявності
+380 (97) 373-38-73
- +380 (99) 373-38-73
- +380 (93) 373-38-73
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Рюкзак Xiaomi 90 Points Urban Roll Top Backpack 18,6" 27,3L Black
Стильний універсальний рюкзак Xiaomi 90 Points Urban Roll Top Backpack з відкидною кришкою — ваш ідеальний супутник у повсякденному використанні. З нашим ролтопом ви будете суперорганізовані з ранку до вечора: офіс, університет, спорт із друзями ввечері — увійде все, що вам потрібно.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Xiaomi |
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 670 г |
| Вікова група | Для дорослих і підлітків |
| Висота | 47 см |
| Глибина | 17 см |
| Кишені | Фронтальний, Верхній, Бічні |
| Матеріал | Поліестер |
| Об`єм | 27.3 л |
| Особливості | Жорсткий каркас, Кишеня для ноутбука, Анатомічна конструкція, Водонепроникна тканина |
| Стать | Унісекс |
| Стан | Новий |
| Тип | Міський |
| Візерунки і принти | Без візерунків і принтів |
| Колір | Чорний |
| Ширина | 29 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Доставка/Оплата | 100% предоплата |
| Комплектація | Рюкзак |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 999 ₴




