
Рюкзак Xiaomi TANJIEZHE Explorer Large Capacity Outdoor Tactical Backpack Khaki
2 499 ₴
- В наявності
+380 (97) 373-38-73
- +380 (99) 373-38-73
- +380 (93) 373-38-73
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Рюкзак Xiaomi TANJIEZHE Explorer Large Capacity Outdoor Tactical Backpack Khaki
Рюкзак тактичний Xiaomi TANJIEZHE Explorer Large Capacity Outdoor Tactical Backpack створений для повсякденного носіння. Модель виготовлена з водовідштовхувальної поліефірної тканини 600D. Компресійні ремені та ручка для перенесення роблять цей рюкзак зручним для використання. Регульовані плечові лямки анатомічна спинка розподіляють навантаження, щоб забезпечити Вам комфорт під час щоденного носіння. Все це гарантує, що цей рюкзак витримає тривалу експлуатацію.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Xiaomi |
| Країна виробник | Китай |
| Матеріал | Поліестер |
| Об`єм | 23 л |
| Особливості | Анатомічна конструкція |
| Візерунки і принти | Без візерунків і принтів |
| Колір | Хакі |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 52 см |
| Ширина | 30 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 1000 |
| Вікова група | Для дорослих і підлітків |
| Глибина | 21 мм |
| Доставка/Оплата | 100% предоплата |
| Кишені | Бічні |
| Комплектація | Рюкзак |
| Максимальне навантаження | 50 |
| Стать | Унісекс |
| Стан | Нове |
| Тип | Городской |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 499 ₴


