
Рюкзак Xiaomi TANJIEZHE Explorer Large Capacity Outdoor Tactical Backpack Black
2 499 ₴
- В наявності
+380 (97) 373-38-73
- +380 (99) 373-38-73
- +380 (93) 373-38-73
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Рюкзак Xiaomi TANJIEZHE Explorer Large Capacity Outdoor Tactical Backpack Black
Рюкзак тактичний Xiaomi TANJIEZHE Explorer Large Capacity Outdoor Tactical Backpack створений для повсякденного носіння. Модель виготовлена з водовідштовхувальної поліефірної тканини 600D. Компресійні ремені та ручка для перенесення роблять цей рюкзак зручним для використання. Регульовані плечові лямки анатомічна спинка розподіляють навантаження, щоб забезпечити Вам комфорт під час щоденного носіння. Все це гарантує, що цей рюкзак витримає тривалу експлуатацію.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Xiaomi |
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 1000 г |
| Вікова група | Для дорослих і підлітків |
| Висота | 52 см |
| Глибина | 21 см |
| Кишені | Бічні |
| Максимальне навантаження | 50 кг |
| Матеріал | Поліестер |
| Об`єм | 23 л |
| Особливості | Жорсткий каркас, Кишеня для ноутбука, Анатомічна конструкція, Водонепроникна тканина |
| Стать | Унісекс |
| Стан | Новий |
| Тип | Міський |
| Візерунки і принти | Без візерунків і принтів |
| Колір | Чорний |
| Ширина | 30 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Доставка/Оплата | 100% предоплата |
| Комплектація | Рюкзак |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 499 ₴

