Мультитул NexTool Silver Wing EDC Tool NE20182
Мультитул Silver Wing EDC Tool — це компактний і універсальний складаний багатофункціональний ніж, який легко поміщається у ваш гаманець завдяки своїм розмірам, порівнянним зі звичайною візиткою. У комплекті з інструментами йде чохол.
Мультитул Silver Wing EDC Tool має міцність, надійність і захист від корозії. Набір інструментів цього мультитула містить ніж, кілька шестигранних ключів, плоску та хрестову викрутки, 4 типи плоскогубців і відкривачку. Завдяки своїй багатофункціональності він стане незамінним помічником у повсякденному житті, походах, полюванні, риболовлі та заняттях велоспортом.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | NexTool |
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 91 г |
| Висота | 70 мм |
| Довжина | 85 мм |
| Кількість інструментів | 14 шт. |
| Конфігурація | Ножиці, Ніж, Лінійка, Гайковий ключ, Викрутка, Відкривачка для пляшок |
| Стан | Новий |
| Ширина | 52 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Доставка/оплата | Предоплата 100% |
| Комплектація | Мультитул, Інструкція |
| Твердість леза ножиць: | 52 HRC |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 299 ₴









