IP-камера відеонагляду зовнішня Xiaomi AW300 BHR6816EU White
Роздільна здатність Ultra-HD 2K (3 мегапікселі)
3-мегапіксельний CMOS-сенсор Ultra-HD з об'єктивом F2.0 для більшої деталізації зображення. Цілодобовий надійний безперервний моніторинг у будь-яку погоду.
Розумне повнокольорове нічне бачення
ІЧ-режим нічного бачення: 2 вбудовані ІЧ-світлодіоди з довжиною хвилі 840 нм для інфрачервоного нічного бачення з чіткістю 7 метрів, режим прожектора: 2 білих світлодіоди, які автоматично включаються при виявленні людини.
Виявлення людини на основі ІІ
Інтелектуальний алгоритм штучного інтелекту для точного сприйняття форм людського тіла та створення відповідних попереджень на основі налаштувань користувача (включення повнокольорового нічного бачення/повідомлення додатків/звукового та світлового оповіщення)
Звукове та світлове сповіщення
Потужний прожектор разом із гучномовцями з високим децибелом насамперед відлякають непроханих гостей. Запишіть звук сповіщення, що настроюється, і час відтворення, гучність динаміка та режим спалаху прожектора, якщо це необхідно. Персоналізований голос на основі сценарію, наприклад
як «Здрастуйте, ласкаво просимо», щоб тепло привітати гостей.
Електронний захист паркану
Відображення ефективної області на екрані для точного моніторингу зони безпеки (наприклад, гаража та каси) та подання відповідних сигналів тривоги на основі налаштувань користувача (мобільне сповіщення/звукове та світлове сповіщення).
Двосторонній зв'язок до 7 метрів
Завдяки потужному динаміку та мікрофону зовнішня камера AW300 забезпечує гучність та чіткість 7-метрового діапазону захоплення. Відео спостереження для відтворення на розумній динаміці з екраном, розумний годинник Mi Smart Clock (сумісний з голосовим хостингом Google та Alexa) для перегляду екрана моніторингу.
Робота з Google та Alexa
Відео спостереження для відтворення на смарт-динаміці з пило- та водонепроникним екраном IP66, пило- та водонепроникним IP66 для стабільної роботи на відкритому повітрі. Робоча температура -30 ° C ~ 60 ° C, забезпечує захист за будь-якої погоди.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Xiaomi |
| Країна виробник | Китай |
| Дальність LED підсвічування | 10 м |
| Датчик руху | Так |
| Наявність LED-підсвічування | Так |
| Наявність ІЧ-підсвічування | Так |
| Застосування | Вулична |
| Режим зйомки "День/ніч" | Так |
| Стан | Новий |
| Тип камери | Wi-Fi |
| Форм-фактор | Циліндричний (bullet) |
| Формат стиснення | H. 264 |
| Загальні | |
| Вага | 249 г |
| Висота | 75 мм |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Довжина | 173 мм |
| Захист обладнання від води і пилу IP | IP66 |
| Максимальна робоча температура | 60 град. |
| Мінімальна робоча температура | -30 град. |
| Живлення | Мережа 220В |
| Кут нахилу | 101 град. |
| Колір | Білий |
| Ширина | 70 мм |
| Матриця | |
| Кількість мегапікселів | 3 Мп |
| Інтерфейси | |
| Порт для SD-карти | Так |
| Об'єктив | |
| Світлосила об'єктива | 2 F |
| Тип об'єктива | Монофокальний |
| Фокусна відстань | 4 мм |
| Користувацькі характеристики | |
| Вхідна напруга | 12 В / 1 А |
| Доставка/оплата | 100% предоплата |
| Комплектація | IP-камера відеоспостереження зовнішня, інструкція, гарантійний талон |
| Роздільна здатність | 2304x1296 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 499 ₴




