
Автомобільний зарядний пристрій Xiaomi Car Charger USB+Type-C 67W BHR6814GL Black
1 499 ₴
- В наявності
+380 (97) 373-38-73
- +380 (99) 373-38-73
- +380 (93) 373-38-73
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Автомобільний зарядний пристрій Xiaomi Car Charger USB+Type-C 67W BHR6814GL Black
Двопортовий автомобільний зарядний пристрій Xiaomi 67W Car Charger USB-A + Type-C Black - це ідеальний аксесуар для вашого автомобіля. Воно призначене для швидкої та ефективної зарядки ваших пристроїв у дорозі. Оснащено одним портом Type-C та одним портом USB-А з максимальною потужністю 67 Вт, що дозволяє заряджати два пристрої одночасно.
Модель Xiaomi 67W Car Charger оснащена чіпом автоматичного узгодження USB, інтелектуально сумісним із електронними пристроями. Крім смартфонів та ноутбуків, воно також може заряджати ліхтарики, портативні банки живлення та інші електронні пристрої, які зазвичай використовуються в побуті.
Він також оснащений передовими функціями безпеки, такими як захист від перенапруги, захист від короткого замикання та контроль температури, щоб забезпечити безпеку ваших пристроїв під час заряджання. Завдяки витонченому та компактному дизайну цей автомобільний зарядний пристрій стане ідеальним помічником у вашому автомобілі.
Яскраве та яскраве підсвічування кільця це своєчасне нагадування залежно від потужності зарядки. Кільцевий світлодіодний індикатор живлення для зручного використання у нічних сценаріях. Різні потужності заряджання відображаються різними кольорами, що дозволяє з першого погляду визначити статус зарядки та розташування порту.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Xiaomi |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Глибина | 33 мм |
| Довжина | 75 мм |
| Напруга живлення | 24 В, 12 В |
| Номінальна сила струму | 5 А |
| Підключення пристрою | 2 USB роз'єми |
| Стан | Новий |
| Тип пристрою | Зарядний пристрій |
| Колір | Чорний |
| Ширина | 33 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Швидке заряджання | Да |
| Тип | Зарядний пристрій |
| Вихідна потужність | 67 |
| Вихідна напруга | 11.0 |
| Вихідний струм | 2.5A / 20V, 3.0A / 5V, 3.0A / 9V, 6.1A / 11V |
| Додаткова інформація | Характеристики та комплектація товару можуть бути змінені виробником без повідомлення. |
| Доставка/Оплата | 100% предоплата |
| Доставка/оплата | 100% предоплата |
| Комплектація | Автомобільний зарядний пристрій, інструкція, гарантійний талон |
| Максимальна вихідна потужність, Вт | 67 |
| Потужність | 67 |
| Призначення | Універсальний |
| Особливості | LED індикатор Power Delivery Quick Charge |
| Технології швидкого заряджання | Power Delivery 3.0 |
| Тип | Автомобільний |
| Тип роз'єму | Універсальний |
| Функція бездротового заряджання | Немає |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 499 ₴


