
Футболка Xiaomi ShangFang Antibacterial T-Shirt 4XL LLAAC7112C26 Navy Blue
1 499 ₴
- В наявності
+380 (97) 373-38-73
- +380 (99) 373-38-73
- +380 (93) 373-38-73
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Футболка Xiaomi ShangFang Antibacterial T-Shirt 4XL LLAAC7112C26 Navy Blue
Футболка виготовлена з бавовни та капка з натуральним антибактеріальним та антиклещовим покриттям із довгими рукавами.
"Золотий капок" — це дар природи. Як рідкісне натуральне функціональне волокно, він завоював золоту медаль на Французькій виставці винаходів. Оскільки продукт редок у світі, його дефіцит дорівнює дефіциту кашеміру. Волокно м'яке, гладке та щільне, як шерсть і шовк, підходить для текстилю.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Xiaomi |
| Країна виробник | Китай |
| Довжина від горловини до низу вироба | 77 см |
| Довжина рукава вироба | 66 см |
| Застібка | Без застібки |
| Міжнародний розмір | 4XL |
| Обхват грудей | 124 см |
| Силует | Прямий |
| Склад | хлопок , капок - антибактериальное и антиклещевое покрытие |
| Стан | Новий |
| Стиль | Casual |
| Тип тканини | Бавовна |
| Візерунки і принти | Без візерунків і принтів |
| Фасон вирізу горловини | U-подібний |
| Фасон рукава | Довгий |
| Колір | Синій |
| Ширина виробу | 55 см |
| Вид виробу | Футболка |
| Користувальницькі характеристики | |
| Доставка/оплата | Предоплата 100% |
| Комплектація | Футболка |
| Мoдель | Футболка |
| Розмір чоловічого одягу | 58 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 499 ₴

