-25%

Портативний зволожувач повітря Xiaomi Sothing Deer Humidifier and Light DSHJ-H-009 White
799 ₴
599 ₴
- В наявності
+380 (97) 373-38-73
- +380 (99) 373-38-73
- +380 (93) 373-38-73
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Портативний зволожувач повітря Xiaomi Sothing Deer Humidifier and Light DSHJ-H-009 White
Маленький інструмент для підтримки вологості
Моментально заповнює запаси вологи в повітрі
Олень - це лагідний звір, сповнений життєвої енергії, здатний пережити найсуворіші випробування. М'які округлені форми виконаного в особливому стилі корпусу виділяють лише роги і ніс оленяти, а простенькі Санчата замість ніжок навівають думки про зиму і сніг, допомагаючи створити святковий настрій.
Щільне мікроскопічне розпилення
М'який вплив без зайвих крапель
Вбудована в зволожувач Sothing установка ультразвукового розпилення створює дрібнодисперсний серпанок, зволожуючу навколишнє повітря і пом'якшує наслідки від впливу гарячих батарей, допомагаючи підтримувати здоров'я шкіри і легенів. Крапельки діаметром близько 2.5 мкм завдяки своєму малому розміру зволожують тільки повітря, не утворюючи водяних крапель на поверхні предметів.
М'яке атмосферне підсвічування
Зволожувач і оригінальний нічник
Легким дотиком до кнопки можна включити нічник з теплим світлом. 4 світлодіода через розсіювач особливої форми рівномірно видають м'яке світіння температурою 3000К, яке не подразнює очі і допомагає розгледіти предмети в темряві. Більш того, функцію нічника можна використовувати і окремо, навіть не включаючи зволожувач.
Резервуар об'ємом 260 мл
Відповідний об'єм з простим поповненням
об'єм резервуара в 260 мл прекрасно витримує баланс між щоденним зволоженням і підтриманням свіжості води. Регулярне поповнення чистою водою допомагає підтримувати комфортну атмосферу в приміщенні, а велика кришка запобігає потраплянню пилу всередину.
Таймер роботи на 4 і 6 годин
Два режими для спокійного зволоження
Два режими зволоження-постійний і переривчастий - з режимами автоматичного відключення після 4 або 6 годин підійдуть для самих різних приміщень і завдань. При цьому об'єм резервуара спеціально підбирався з урахуванням часу таймера, щоб після зволоження залишався мінімальний об'єм води.
Тиха робота
Під час роботи рівень шуму від зволожувача не перевищує 30 дБ, на загальному тлі його практично не розрізнити. Він не потривожить робочий процес, але створить правильну і здорову атмосферу.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Xiaomi |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Об'єм резервуара для води | 0.26 л |
| Споживана потужність | 5 Вт |
| Застосування приладу | Для будинку, квартири, Для дитячої кімнати |
| Рекомендований об'єм приміщення | 8 куб. м |
| Стан | Новий |
| Тип | Зволожувач |
| Тип зволожувача | Традиційний |
| Тип управління | Механічне |
| Додаткові функції і характеристики приладу | |
| Автовідключення при відсутності води | Так |
| Ароматизація | Ні |
| Дисплей | Ні |
| Індикатор роботи | Так |
| Озонування | Ні |
| Пульт дистанційного керування | Ні |
| Регулювання інтенсивності випаровування | Так |
| Таймер | Так |
| Тип живлення | Мережа 220 В |
| УФ-лампа | Ні |
| Рівень шуму | 30 дБ |
| Функція іонізації | Ні |
| Габаритні розміри приладу | |
| Вага | 0.15 кг |
| Висота | 124 мм |
| Глибина | 10.9 мм |
| Ширина | 9.1 мм |
| Параметри форми і розміщення приладу | |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Підсвічування | Так |
| Тип встановлення | Настільний, Підлоговий |
| Колір корпусу | Білий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вхідний інтерфейс: | Micro-USB |
| Доставка/оплата | 100% предоплата |
| Комплектація | Портативний зволожувач повітря, інструкція, гарантійний талон |
| Особливості | Підсвітка |
| Швидкість розпилення: | 50 мл/ч |
Інформація для замовлення
- Ціна: 599 ₴



