-15%

Роутер Xiaomi Router BE7000 WIFI-7 DVB4359CN Black
9 999 ₴
8 499 ₴
- В наявності
+380 (97) 373-38-73
- +380 (99) 373-38-73
- +380 (93) 373-38-73
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Роутер Xiaomi Router BE7000 WIFI-7 DVB4359CN Black
Високошвидкісне підключення WiFi для безперервного доступу
Xiaomi Mi AIoT Router AX7000 - це синонім стабільного та швидкого Інтернету. Завдяки новітньому стандарту, він забезпечує високошвидкісне підключення без перебоїв, що є ідеальним для перегляду веб-сторінок, швидкого завантаження та потокового передавання даних.
Швидкість та універсальність з USB 3.0
USB 3.0 у маршрутизаторі Xiaomi Mi AIoT Router AX7000 гарантує високу швидкість передачі даних та синхронізацію пристроїв. Це робить його ідеальним для швидкого обміну файлами і резервного копіювання, покращуючи ваш досвід роботи в Інтернеті.
Потужна підтримка VPN для безпеки даних
Xiaomi Mi AIoT Router AX7000 підтримує VPN, забезпечуючи безпечне і приватне з'єднання. Це ідеально підходить для захисту ваших особистих даних в Інтернеті, надаючи спокій і впевненість у безпеці вашої мережі.
Передова технологія для стабільної роботи
Маршрутизатор оснащений чотирма портами Ethernet 4x2.5G, що забезпечують швидке та надійне дротове з'єднання, ідеальне для онлайн-ігор та потокового відео. Тридіапазонна технологія дозволяє одночасну передачу даних на частотах WiFi 2.4G і 5G, мінімізуючи перешкоди та забезпечуючи оптимальну продуктивність мережі.
Передові характеристики та функції
З 4-ядерним процесором A73, 1 ГБ оперативної пам'яті та 8 незалежними підсилювачами сигналу, Xiaomi Mi AIoT Router AX7000 покриває великі будинки, зменшуючи сліпі зони. Система охолодження забезпечує надійну роботу пристрою, а досконала мережева технологія Mesh від Xiaomi підтримує як дротове, так і бездротове підключення. Розширені функції захисту та керування сімейним доступом до Інтернету роблять цей маршрутизатор надійним рішенням для вашого дому чи офісу.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Xiaomi |
| Країна виробник | Китай |
| WI-FI частота, ГГц | 2.4+5 |
| Інтерфейс підключення до інтернет (WAN) | Ethernet |
| Кількість LAN портів | 4 шт. |
| Кількість USB-портів | 1 |
| Кількість WAN портів | 4 шт. |
| Кількість антен | 7 шт. |
| Підтримка MU-MIMO | Так |
| Підтримка VPN-тунелів | Так |
| Підтримка роботи в двох діапазонах | Так |
| Швидкість з'єднання | 5764 Мбіт/сек |
| Стан | Новий |
| Стандарт бездротового зв'язку | 802.11ax |
| Тип антени | Зовнішня |
| Загальні | |
| Вага | 940 г |
| Висота | 177 мм |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Довжина | 408 мм |
| Ширина | 133 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Додаткова інформація | Характеристики та комплектація товару можуть бути змінені виробником без повідомлення. |
| Доставка/Оплата | 100% предоплата |
| Комплектація | Роутер, інструкція, гарантійний талон |
Інформація для замовлення
- Ціна: 8 499 ₴




