
Настільна багатофункціональна лампа для кемпінгу Mijia Split Camping lamp MJLYD001QW BHR6780CN Sand Grey
2 199 ₴
- Немає в наявності
+380 (97) 373-38-73
- +380 (99) 373-38-73
- +380 (93) 373-38-73
Настільна багатофункціональна лампа для кемпінгу Mijia Split Camping lamp MJLYD001QW BHR6780CN Sand Grey
Кемпінговий ліхтар має гарний лаконічний дизайн та забезпечує приємне м'яке вечірнє освітлення при поїздках на природу. Роздільна конструкція дозволяє використовувати пристрій для різних завдань, а за допомогою з'єднання Bluetooth можна налаштовувати роботу ліхтаря з мобільного пристрою.
Ліхтар можна використовувати як 2 окремі джерела світла - настільний світильник або ручний ліхтарик. Внутрішня частина у вигляді циліндра виймається і може використовуватись окремо від основної. З'єднавши їх разом, зручно підвішувати лампу для створення освітлення в таборі або наметі.
Лампу можна налаштувати так, щоб вона змінювала колір створення чарівної атмосфери літнього вечора. Яскравість та світлова температура світильника налаштовуються безступінчасто за допомогою регулятора у нижній частині пристрою.
Вбудований акумулятор має ємність 4800 мАч, забезпечуючи безперервне освітлення протягом 100 годин при мінімальній яскравості. Для заряджання акумулятора використовується кабель Туре-С. Міцний корус з АВБ-пластику має захист від пилу та води IР54.
Лампа підтримує підключення до програми MiНоme через Bluetooth 5.0 Має 2 режими освітлення - його можна підвісити на гачок як кемпінговий ліхтар або використовувати як портативний ліхтарик.
Характеристики
Тип: Лампа
Тип акумулятора: літій-іонний
Місткість акумулятора: 4800 Мач
Регулювання кольору: холодне світло, тепле світло, RGB
Бездротове з'єднання: Bluetooth 5.0
Захистом від пилу та води: IР54
Матеріал: АБС-пластик
Тип заряджання: Type-C
Час автономної роботи: до 100 годин
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | MiJia |
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 0.565 г |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Довжина | 114 мм |
| Стан | Новий |
| Колір | Сірий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 198 мм |
| Доставка/Оплата | 100% предоплата |
| Джерело живлення | Акумуляторний |
| Комплектація | Настільна багатофункціональна лампа для кемпінгу, інструкція, гарантійний талон |
| Матеріал каркаса | пластик |
| Матеріал плафона, підвісок | Пластик |
| Стиль виготовлення | Мінімалізм |
| Тип | Настільна лампа |
| Тип вимикача | Кнопка на каркасе/корпусе |
| Тип кріплення | На поверхню |
| Колір арматури (основа) | Білий |
| Колір плафона | Білий |
| Ширина | 123 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 199 ₴




