Лампа Zmi LED Light AL003 White
Портативний USB-світлодіодний світильник Zmi USB LED AL003 підтримує 5 рівнів яскравості.
Ця лампа оснащена технологією Philips lumileds з великою кількістю світлодіодів Philips/Osram. Це означає, що лампа буде мати більш високу яскравість (до 135 люмен), ніж її попередник.
Корпус лампи виготовлений з гнучкого пластику, що дозволяє згинати його в залежності від потреб використання.
Додаткова кнопка для регулювання яскравості
У даній версії на корпусі лампи є додаткова кнопка, щоб користувачі могли вмикати/вимикати світло, регулювати яскравість відповідно до різних потреб.
USB-світильник підходить, в тому числі для читання та роботи, захищаючи очі користувачів від шкідливих променів синього світла. Лампа використовує живлення від USB-порту. Ви можете підключити її до будь-якого USB-порту на своєму ноутбуці, подовжувачі або павербанку.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | ZMI |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Потужність лампи | 2.5 Вт |
| Світловий потік | 135 лм |
| Стан | Новий |
| Тип | Настільна лампа |
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Колір | Білий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Доставка/оплата | 100% предоплата |
| Інтерфейс | USB-A |
| Комплектація | Лампа, інструкція, гарантійний талон |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Номінальна напруга | 5 В |
| Розміри: | 199 х 17 х 9 мм |
| Тип живлення | USB-порт |
Інформація для замовлення
- Ціна: 399 ₴





