Рюкзак-перенесення PETKIT Breezy 2 Smart Cat Carrier P7704-W White
Комфортний та функціональний рюкзак для перенесення котів і невеликих собак вагою до 8 кг. Завдяки вдалій продуманій конструкції виробу улюбленець отримуватиме достатньо свіжого повітря та зможе подорожувати за комфортної температури.
Чому варто придбати?
Спроєктований з вікном відповідного розміру та прихованою зоною таким чином, щоби задовольнити цікавість улюбленця та дати йому можливість дослідити світ і водночас відчувати себе у безпеці
Тонування вікна зменшує подразнення від навколишнього середовища та допомагає зменшити дискомфорт тварини, спричинений яскравим світлом, а водонепроникність конструкції стане в пригоді у дощовий день
Оснащений системою вентиляції, яка допомагає прискорити циркуляцію повітря. Крім того, можна регулювати потужність повітряного потоку, повертаючи ручку вентилятора
Вбудована лампа допоможе полегшити прогулянки у темну пору доби
Має невелику бічну кишеньку для зберігання ласощів або пляшки з водою, а також спеціальну захищену кишеню на спинці для перенесення документів, смартфона та інших необхідних предметів
М'які лямки та ергономічний дизайн забезпечують зручність носіння рюкзака впродовж кількох годин
Доповнений ніжками для утримування рюкзака у вертикальному положенні, коли він стоїть на підлозі чи іншій рівній поверхні
Легкий в очищенні та догляді, адже має знімну конструкцію, а внутрішня частина рюкзака оброблена стійким до подряпин матеріалом
Всередині знаходиться USB-кабель, за допомогою якого Ви можете підтримувати роботу вентилятора та системи освітлення, під'єднавши Power Bank (не входить до комплекту)
Розміри:
Довжина — 33 см
Ширина — 30 см
Висота — 45 см
Як використовувати
Рюкзак-переноску бажано використовувати для прогулянок і короткочасних подорожей, для тривалих подорожей краще обрати пластикову переноску
Перед прогулянкою або подорожжю уважно перевірте всі замки та кріплення в переносці — вони мають бути добре застебнуті
Зверніть увагу! Зовнішній акумулятор не входить до комплекту. Для користування усіма функціями рюкзака-переноски під'єднайте до нього Power Bank за допомогою вмонтованого USB-кабелю
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Petkit |
| Країна виробник | Китай |
| Вид | Рюкзак-переноска |
| Вид тварин | Собаки, Кішки |
| Максимальне навантаження | 8 кг |
| Матеріал | Пластик |
| Сезон | Демісезон |
| Стан | Новий |
| Форма | Овальна |
| Колір | Білий |
| Розміри | |
| Висота | 450 мм |
| Довжина | 330 мм |
| Ширина | 300 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантійний термін | 12 місяців |
| Доставка/Оплата | 100% предоплата |
| Комплектація | Рюкзак-переноска, інструкція, гарантійний талон |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 599 ₴





