-20%

Смарт автоматичний лоток PETKIT Pura Max Self-Cleaning Cat Litter Box P9902 White
24 999 ₴
19 999 ₴
- В наявності
+380 (97) 373-38-73
- +380 (99) 373-38-73
- +380 (93) 373-38-73
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Смарт автоматичний лоток PETKIT Pura Max Self-Cleaning Cat Litter Box P9902 White
Більше ніж просто лоток
Забудьте про щоденне прибирання котячого туалету, установивши розумний лоток для домашніх тварин PETKIT Pura Max. Крім функції автоматичного очищення, пристрій може похизуватися штатним освіжувачем повітря та тщательним відстеженням здоров'я тварини (вага, частота відвідувань туалету тощо). А максимально гнучкі налаштування та інформативні графіки завжди доступні у фірмовому мобільному додатку.
Автоматичне очищення
Підтримка котячого туалету у чистоті є клопітким процесом, з яким власники чотирилапих друзів стикаються щодня. Ця модель фіксує відвідування лотка твариною та прибирає відходи життєдіяльності у спеціальний одноразовий пакет. Місткості останнього в середньому вистачає на 15 днів, а тому обслуговування пристрою буде простим як ніколи.
Видалення запахів
Ще одним неприємним аспектом звичайного котячого лотка є сторонні запахи. Оскільки PETKIT Pura Max збирає відходи у пакет, ця проблема зводиться до мінімуму. А щоб остаточно вирішити питання, розробники пристрою додали можливість приєднання фірмового освіжувача повітря PURE AIR (у комплект поставки не входить). Виконаний у вигляді окремого блоку, він прибирає запахи автоматично, за заданим графіком або командою користувача.
Зручний та практичний
Хочете, щоб у домі була чистота та порядок? Стінки лотка мінімізують розкидання наповнювача в сторони, коли тварина закопує свої справи, а текстурований килимок на виході допомагає позбутися гранул наповнювача, що залишилися на лапках. При цьому розміри входу становлять 25,4 х 20,3 сантиметра та об'єм 76 літрів, що робить його комфортним для котів вагою від 1,6 до 8 кілограмів.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Petkit |
| Країна виробник | Китай |
| Вид | Туалет-лоток |
| Вид тварин | Кішки |
| Висота | 254 мм |
| Довжина | 203 мм |
| Розмір породи тварин | Середні, Дрібні |
| Стан | Новий |
| Тип | Закритий |
| Колір | Білий |
| Ширина | 203 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Бездротовий зв'язок: | Wi-Fi |
| Гарантійний термін | 12 місяців |
| Доставка/оплата | 100% предоплата |
| Комплектація | Смарт автоматичний лоток, інструкція, гарантійний талон |
| Сумісність ОС | Android / iOS |
| Тип живлення | Мережа |
Інформація для замовлення
- Ціна: 19 999 ₴


