Кавоварка Scishare Espresso Coffee Machine S1801 Blue
Традиційні напівавтоматичні кавомашини мають певний ступінь складності операції наповнення/пресування кавового порошку. Саме тому кавоварка SCISHARE S1801 використовує конструкцію без етапів пресування, одна заливка та всього одне натискання дасть змогу вам легко приготувати чашку ароматного кавового напою.
Крім того, кавоварка SCISHARE може використовувати екстракцію кавового порошку, але також може безпосередньо використовувати прості у використанні 44-45 мм капсули з кавою.
Компактна кавоварка від SCISHARE вирізняється вишуканим дизайном, а її розмір становить лише 275 х 140 х 240 мм, тому вона не займає надто багато місця на кухні. Для кавоварки SCISHARE потужністю 1100 Вт використовується імпортований із Європи електромагнітний насос, що забезпечує тиск 15 барів.
Кавоварка SCISHARE обладнана лише двома кнопками для приготування маленької чашки еспресо об'ємом 40 мл та великої чашки еспресо-лунго об'ємом майже 110 мл. Крім того, ви можете налаштувати кількість екстракції кави довгим натисканням на кнопку великої чашки. У задній частині кавоварки міститься знімний резервуар для води місткістю 700 мл, що дасть змогу приготувати відразу кілька чашок ароматної кави для своїх близьких.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Scishare |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Тиск помпи | 15 бар |
| Призначення | Побутове |
| Об`єм | 0.7 л |
| Споживана потужність | 1100 Вт |
| Стан | Новий |
| Тип використовуваної кави | Чалди, Мелений |
| Тип кавоварки | Ріжкова |
| Тип професійної кавомашини | Напівавтоматична |
| Тип управління | Механічне |
| Колір корпусу | Блакитний |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 2 кг |
| Висота | 275 мм |
| Глибина | 240 мм |
| Ширина | 140 мм |
| Додаткові характеристики | |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Знімний лоток для збору крапель | Так |
| Додаткові функції | |
| Подача гарячої води | Так |
| Спосіб приготування еспрессо | автоматичний |
| Функція автовідключення | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Доставка/оплата | 100% предоплата |
| Комплектація | Кавоварка, інструкція, гарантійний талон |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 499 ₴




