-20%

Смарт годівниця PETKIT Fresh Element SOLO Smart Pet Feeder P570-DG Dark Grey
4 999 ₴
3 999 ₴
- В наявності
+380 (97) 373-38-73
- +380 (99) 373-38-73
- +380 (93) 373-38-73
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Смарт годівниця PETKIT Fresh Element SOLO Smart Pet Feeder P570-DG Dark Grey
Розумна та стильна автоматична годівниця темно-сірого кольору для котів і собак малих порід. Зберігає свіжість корму та має можливість віддаленого керування зі смартфона, завдяки чому допомагає оптимізувати режим харчування улюбленця, а також забезпечити його їжею у період Вашої відсутності.
Чому варто придбати?
Миска годівниці виготовлена з нержавіючої сталі SUS304, яка не має сторонніх запахів, повністю безпечна та легко піддається очищенню, а контейнер для зберігання створений з якісного ABS-пластику й забезпечений системою Duo-lock, що запобігає пересиханню та зберігає корм свіжим
Конструкція передбачає розташування миски під зручним для улюбленця кутом 6°
Завдяки вбудованому модулю Wi-Fi та зручному застосунку Petkit (для ОС Android та iOS) Ви можете запускати процес годування прямо зі свого смартфона у будь-який момент. Для цього просто встановіть необхідні параметри: час приймання їжі та розміри порції
Функції застосунку допомагають фіксувати та коригувати раціон, адже Ви можете переглянути, скільки їжі видається та скільки грамів вихованець з'їдає щодня або ж за інший визначений період часу
Спеціальний відсік з абсорбувальним вологопоглиначем забезпечує сухість та свіжість корму
Працює від побутової електромережі, однак на випадок відімкнення електрики оснащений системою резервного живлення, що працює від 5 батарейок ААА (не входять до комплекту) та активується тоді, коли зникає напруга. При відновленні подавання енергії пристрій повернеться у штатний режим
Зручна в користуванні та в очищенні; легко розбирається
Вміщує до 3 кг корму, якого середньому домашньому коту вистачить на кілька місяців
З можливістю автоматичного подавання до 50 грамів корму за раз та встановлення до 10 приймань їжі на день
Годівниця сумісна з сухими та сублімованими кормами із розміром гранул до 12 мм (сублімований корм має складати не більше 20% від раціону)
Виробником вказується гарантія з терміном дії 6 місяців на пристрій
Розміри:
Довжина — 16,7 см
Ширина — 29,6 см
Висота — 31,6 см
Об'єм — 3 л
Як використовувати
Розмістіть пристрій у місці, де улюбленцю буде зручно їсти та водночас він не зможе перекинути годівницю
Під'єднайте шнур живлення до порту адаптера змінного струму (не входить до комплекту)
Встановіть дозатор на рівну поверхню та закріпіть миску для корму в нижній частині пристрою
Відкрийте верхню кришку та вставте вологопоглинач, попередньо помістивши усередину паковання з осушувачем
Наповніть контейнер кормом для тварин і накрийте кришкою. Будь ласка, не перевищуйте лінію з відміткою “МАХ”
Завантажте застосунок (можна скористатись QR-кодом) та зареєструйтесь, після чого перейдіть на головну сторінку, щоби додати пристрій та налаштувати бажаний план годівлі. Окрім автоматичних налаштувань, Ви також можете скористатись кнопкою для ручної подачі їжі
Очищуйте пристрій у міру забруднення, однак пам'ятайте, що занурювати пристрій під воду заборонено
Перевіряйте та замінюйте батарейки, перш ніж залишати пристрій без нагляду протягом тривалого періоду часу, а також завжди замінюйте батарейки з низьким зарядом. Використовуйте лише лужні батарейки
Для зручності в комплекті є детальна інструкція щодо встановлення, експлуатації та очищення пристрою
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Petkit |
| Країна виробник | Китай |
| Вид | Годівниця/поїлка |
| Вид тварин | Собаки, Кішки |
| Матеріал | Пластик |
| Об`єм | 3 л |
| Особливості | Одинарна |
| Розмір породи тварин | Дрібні, Середні |
| Стан | Новий |
| Тип | Годівниця |
| Форма | Квадратна |
| Колір | Сірий |
| Розміри | |
| Висота | 316 мм |
| Довжина | 167 мм |
| Ширина | 296 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантія | 12 місяців |
| Доставка/Оплата | 100% предоплата |
| Комплектація | Смарт-годівниця, інструкція, гарантійний талон |
| Сумісність | Android 4.4 і вище, iOS 9.0 і вище, Wi-Fi: 2.4 ГГц |
| Тип живлення | 220 В, 5 батарейок ААА |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 999 ₴




