
Поїлка PETKIT Eversweet 3 PRO UVC Smart Pet Drinking Fountain P4108-UVC White
3 999 ₴
- В наявності
+380 (97) 373-38-73
- +380 (99) 373-38-73
- +380 (93) 373-38-73
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Поїлка PETKIT Eversweet 3 PRO UVC Smart Pet Drinking Fountain P4108-UVC White
PETKIT Eversweet 3 PRO Smart Pet Drinking Fountain — популярна поїлка для домашніх тварин, яка має зручний функціонал та стильний дизайн. ЗРУЧНИЙ ФОРМАТ Модель виконана у форматі питного фонтанчика, в якому вода постійно циркулює і насичується киснем. Це створює враження природного джерела, комфортного для тварин. Компактні габарити 1980 × 1950 ×1550 мм роблять поїлку оптимальним варіантом для котів та невеликих собак. СИСТЕМА ФІЛЬТРАЦІЇ ТА ЯКІСНІ МАТЕРІАЛИ PETKIT Eversweet 3 PRO Smart Pet Drinking Fountain оснащена триступеневою фільтрацією. Сітчастий фільтр очищує воду від механічних частинок, вугільний видаляє неприємні запахи та присмаки, а іонообмінні смоли пом’якшують воду, нейтралізуючи іони солей та важких металів. Елементи системи циркуляції води виконані з нержавіючої сталі 304 та інноваційного матеріалу Tritan, який використовується у виробництві дитячого посуду. Завдяки цьому ви можете бути впевненими у цілковитій безпеці поїлки для вихованця. Крім того, поїлка живиться низькою напругою — 5 Вольтів, що виключає небезпеку ураження струмом. Прилад також оснащений світлодіодними датчиками, які повідомляють про необхідність поповнити запаси води або замінити фільтр. НИЗЬКИЙ РІВЕНЬ ШУМУ ТА СТИЛЬНИЙ ДИЗАЙН Встановити поїлку для домашнього улюбленця можна у будь-якому куточку вашого житла, адже її робота нікого не буде турбувати. Завдяки рівню шуму до 25 дБ роботу поїлки можна порівняти з тихою розмовою або шелестом паперу. Доповненням до всього є циліндрична форма корпусу із заокругленими краями, яка органічно впишеться в будь-який інтер’єр.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Petkit |
| Країна виробник | Китай |
| Вид | Годівниця/поїлка |
| Вид тварин | Собаки, Кішки |
| Матеріал | Пластик |
| Об`єм | 1.8 л |
| Особливості | Одинарна |
| Розмір породи тварин | Дрібні, Середні |
| Тип | Поїлка |
| Форма | Кругла |
| Колір | Білий |
| Розміри | |
| Висота | 198 мм |
| Діаметр | 155 мм |
| Ширина | 195 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантія | 12 місяців |
| Доставка/Оплата | 100% предоплата |
| Комплектація | Поїльник, інструкція, гарантійний талон |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 999 ₴


