Портативний зволожувач повітря Baseus Magic Wand Portable DHMGC-02 Рink
Зволожувач повітря портативний Baseus Magic Wand Portable Humidifier-це компактний, портативний зволожувач повітря ультразвукового типу.
Інноваційна конструкція
Інноваційна конструкція зволожувача відмінно підійде для його використання вдома, в офісі, в поїздках і т.д. Для роботи даного зволожувача підійдуть будь - які ємності-склянки, гуртки, пляшки, вази і все, куди можна налити воду. Baseus Magic wand portable humidifier, всього одним натисканням вирішить проблеми сухості повітря.
Ефективна очистка води
Baseus Magic wand portable humidifier має вбудований щільний елемент дрібнодисперсного розпилення ефективно вловлює містяться у воді домішки і за допомогою високочастотної вібрації і підвищеної температури вбиває бактерії, таким чином забезпечуючи подвійну очистку і подачу в повітря тільки безпечної для здоров'я води.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Baseus |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Споживана потужність | 2 Вт |
| Застосування приладу | Для будинку, квартири, Для дитячої кімнати, Для людей, страждаючих алергією |
| Рекомендований об'єм приміщення | 1 куб. м |
| Стан | Новий |
| Тип | Зволожувач |
| Тип управління | Електронне |
| Габаритні розміри приладу | |
| Вага | 0.1 кг |
| Висота | 271 мм |
| Глибина | 66 мм |
| Ширина | 66 мм |
| Додаткові функції і характеристики приладу | |
| Дисплей | Ні |
| Пульт дистанційного керування | Ні |
| Тип живлення | Акумулятор |
| Параметри форми і розміщення приладу | |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Тип встановлення | Підлоговий, Настільний |
| Колір корпусу | Рожевий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Доставка/оплата | 100% предоплата |
| Комплектація | Портативний зволожувач повітря, інструкція, гарантійний талон |
Інформація для замовлення
- Ціна: 299 ₴




