-36%

Зволожувач повітря Baseus Time Aromatherapy 75ml DHSG-0G Dark Grey
1 399 ₴
899 ₴
- В наявності
+380 (97) 373-38-73
- +380 (99) 373-38-73
- +380 (93) 373-38-73
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Зволожувач повітря Baseus Time Aromatherapy 75ml DHSG-0G Dark Grey
Автоматичний зволожувач
Baseus Time – це автоматичний зволожувач повітря з функцією ароматерапії, який здатний підтримати оптимальну вологість у невеликому приміщенні. Зволожувач відрізняється добре збалансованими технічними характеристиками.
Мінімалістичний дизайн
Пристрій має мінімалістичний та естетичний зовнішній вигляд, завдяки якому зволожувач легко впишеться у будь-який інтер'єр чи салон автомобіля. Вітряна турбіна забезпечує кращий повітряний потік та більший ступінь розпилення. Зволожувач оснащений змінними ватними паличками.
Компактні габарити
Зволожувач повітря Baseus Time виготовлений із полікорбанату (PC) та ABS-пластику. Зволожувач має досить компактні розміри 70х132 мм і невелику вагу в 200 г. Максимальна кількість води, яку можна залити в резервуар зволожувача - 75 мл. Об'єм розпилення 20-35 мл/год.
Потужність
Потужність зволожувача повітря Baseus Time - 5В постійного струму / 1,2А. Номінальна потужність 6 Вт.
Дезінфекція за допомогою зволожувача
За допомогою зволожувача повітря Baseus Time ви можете постійно дезінфікувати приміщення, досить просто додати в резервуар з водою дезінфікуючий засіб. Зволожувач випускатиме дезінфектор разом із водою через випускний отвір, розташований на корпусі зверху.
Тиха робота
Конструкція зволожувача повітря Baseus Time спеціально розроблена для максимально безшумної роботи розпилювача. Завдяки високій швидкості розпилення ви зможете зволожити повітря у приміщенні за максимально короткий час. Розпилювач має дві швидкості.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Baseus |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Об'єм резервуара для води | 0.075 л |
| Споживана потужність | 6 Вт |
| Застосування приладу | Для будинку, квартири |
| Стан | Новий |
| Тип | Зволожувач |
| Тип зволожувача | Традиційний |
| Тип управління | Електронне |
| Габаритні розміри приладу | |
| Вага | 0.2 кг |
| Висота | 132 мм |
| Глибина | 70 мм |
| Ширина | 70 мм |
| Додаткові функції і характеристики приладу | |
| Дисплей | Ні |
| Параметри форми і розміщення приладу | |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Тип встановлення | Настільний, Підлоговий |
| Колір корпусу | Сірий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Доставка/Оплата | 100% предоплата |
| Комплектація | Зволожувач повітря, інструкція, гарантійний талон |
Інформація для замовлення
- Ціна: 899 ₴



