
Автомобільний зарядний пристрій Baseus Golden Contactor Pro Quick Charger USB+2Type-C 65W CGJP010003 Blue
599 ₴
- Немає в наявності
+380 (97) 373-38-73
- +380 (99) 373-38-73
- +380 (93) 373-38-73
Автомобільний зарядний пристрій Baseus Golden Contactor Pro Quick Charger USB+2Type-C 65W CGJP010003 Blue
Автомобільний зарядний пристрій Baseus Golden Contactor Pro 65W USB + 2xType-C – це ідеальне рішення для тих, кому необхідно швидко зарядити два пристрої одночасно під час поїздки. Цей гаджет Baseus оснащений двома портами USB-C, підтримує протоколи швидкого заряджання та використовує технологію BPS II fast. Зарядний пристрій не тільки ефективний, але й дуже естетичний. Вишуканий металевий корпус чудово виглядає в інтер'єрі автомобіля та стійкий до перегріву. Пристрій також оснащений рядом захисних функцій - від навантаження, короткого замикання та іншого. Завдяки ідеальній формі, воно залишається стабільним навіть під час руху нерівною дорогою.
Швидка зарядка телефонів
Якщо ваш телефон підтримує протокол швидкого заряджання, то ця автомобільна зарядка Baseus підтримує технології Quick Charge 4+, AFC (Samsung Adaptive Fast Charging), FCP (Huawei Fast Charger Protocol), SCP (Huawei SuperCharge Protocol). Батарея заряджається до рівня 50% лише за 30 хвилин!
Підключення 3 пристроїв одночасно
Тепер вам не потрібно вибирати, який пристрій заряджати насамперед, або брати із собою дві зарядки. Цей пристрій обладнано двома USB-портами, тому він може заряджати два телефони одночасно.
Ефективне відведення тепла
Не турбуйтеся про перегрівання зарядного пристрою та планшета або телефону. Система швидкого відведення тепла забезпечує безпеку та комфорт. Це досягається завдяки металевому корпусу.
Вбудований світлодіод
Світлодіодний індикатор інформує про стан заряджання батареї – це дуже зручно, особливо після настання темряви.
Вбудовані захисту:
Захист від високої напруги
Захист від перевантаження по струму
Захист від перевантаження
Захист від електростатичної напруги
Захист від короткого замикання
Захист від перегріву
Автомобільний зарядний пристрій Baseus Golden Contactor Pro 65W USB + 2xType-C - це сучасне, надійне та функціональне рішення для заряджання ваших гаджетів під час поїздок.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Baseus |
| Країна виробник | Китай |
| Вбудований запобіжник | Так |
| Вихідна напруга | 65 В |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Глибина | 34 мм |
| Довжина | 67 мм |
| Індикатор роботи | Ні |
| Напруга живлення | 12 В, 24 В |
| Номінальна сила струму | 7 А |
| Підключення пристрою | 3 USB роз'єми |
| Стан | Новий |
| Тип пристрою | Зарядний пристрій |
| Колір | Синій |
| Ширина | 34 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Доставка/Оплата | 100% предоплата |
| Комплектація | Автомобільний зарядний пристрій, інструкція, гарантійний талон |
Інформація для замовлення
- Ціна: 599 ₴


