Автомобільний зарядний пристрій Baseus Magic Series Dual 2USB 45W CCMLC20A-09 Red
Ефективна автомобільна зарядка
Baseus Magic Series Dual Digital Display QC 45W - це автомобільний зарядний пристрій, який працює від прикурювача. Він відмінно взаємодіє практично з будь-якими моделями телефонів і планшетів, тому ви зможете назавжди забути про низький заряд.
Якісна конструкція
Модель виготовлена з високоякісного пластику, який не боїться високих температур і механічних пошкоджень. Вона легко поміщається в стандартному прикурювачі та не створює дискомфорту. На лицьовій частині пристрою є невеликий індикатор, який відображає напругу в режимі реального часу. При цьому лаконічний дизайн відмінно вписується в інтер'єр салону.
Надійна система захисту
Розробники обладнали Baseus Magic Series Dual Digital Display QC 45W системою захисту, яка унеможливить ймовірність короткого замикання, перегріву, надлишкового заряду та інших неприємностей. Це значно подовжить експлуатаційний термін зарядного пристрою і дозволить уникнути серйозних несправностей.
Високі експлуатаційні якості
У зарядному пристрої передбачена 2 роз'єми USB, завдяки чому вам більше не доведеться вибирати який гаджет важливіше. Разом з тим модель забезпечує потужність в 45 Вт і силу струму в 6 А, що гарантує ефективне заповнення енергії практично будь-якого гаджета.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Baseus |
| Країна виробник | Китай |
| Вбудований запобіжник | Так |
| Вихідна напруга | 45 В |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Глибина | 24 мм |
| Довжина | 60 мм |
| Індикатор роботи | Так |
| Напруга живлення | 24 В, 12 В |
| Номінальна сила струму | 6 А |
| Підключення пристрою | 2 USB роз'єми |
| Стан | Новий |
| Тип пристрою | Зарядний пристрій |
| Колір | Червоний |
| Ширина | 30 мм |
| Користувацькі характеристики | |
| Доставка/оплата | 100% предоплата |
| Комплектація | Автомобільний зарядний пристрій, інструкція, гарантійний талон |
Інформація для замовлення
- Ціна: 549 ₴




