Багатофункціональний електронний годинник YIDA Time 8280 Black
Цифровий будильник Xiaomi 8280 Black - це годинник-будильник з функцією термогігрометра здатний вимірювати температуру і вологість повітря з дуже високою точністю. Простий інтерфейс допоможе вам швидко зрозуміти чи оптимальний мікроклімат у вашому будинку.
Особливості:
Великий РК-дисплей 61*82 мм
Термогігрометр можна поставити на столі або прикріпити до стіни. Для цього в термогігрометрі на задній панелі знаходиться вбудований магніт, отвір під капелюшок цвяха і підставка. До того ж, прилад виготовлений з ABS-пластику в матовому білому кольорі, який є абсолютно безпечним для людей та навколишнього середовища. Тому його можна використовувати будь-де – у вітальні, кухні, спальні або дитячій.
Високоточний сенсор DI5BCD від німецької компанії Sensirion, яка є лідером у виробництві датчиків. Вона працює на ринку понад 20 років і створила сучасну технологію CMOSens. У цій моделі стоять саме такі детектори. Вони мають високу точність вимірювань.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Xiaomi |
| Країна виробник | Китай |
| Індикація часу | Електронна/цифрова |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Радіо | Ні |
| Стан | Новий |
| Тип механізму | Електронний |
| Тип годинника | Настільні |
| Форма | Прямокутна |
| Колір корпусу | Чорний |
| Додаткові характеристики годин | |
| Барометр | Так |
| Місячний календар | Ні |
| Маятник | немає |
| Підсвічування | Ні |
| Термометр | Так |
| Тип будильника | звуковий сигнал |
| Циферблат | Арабські цифри |
| Габаритні розміри годинників | |
| Висота | 73 мм |
| Глибина | 15 мм |
| Ширина | 93 мм |
| Додаткові характеристики годинників-радіо | |
| Тип живлення | Батарейки |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантійний термін | 12 |
| Доставка/оплата | 100% предоплата |
| Комплектація | Багатофункційний електронний годинник, інструкція, гарантійний талон |
| Колір | Білий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 699 ₴

