-39%

Портативний мікроскоп Xiaomi Celestron SCXJ-001 Black
1 799 ₴
1 099 ₴
- В наявності
+380 (97) 373-38-73
- +380 (99) 373-38-73
- +380 (93) 373-38-73
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Портативний мікроскоп Xiaomi Celestron SCXJ-001 Black
Давайте разом досліджувати мікросвіт
Мікроскопічний світ подібний до макроскопічного світу з численними зображеннями та нескінченними формами, з усілякими несподіваними фантазіями та небувалою красою. Портативний мікроскоп Celestron SCXJ-001 можна завжди носити із собою, щоб досліджувати навколишній мікросвіт.
Підходить для використання у приміщенні та на відкритому повітрі
Зовнішній вигляд Celestron SCXJ-001 вишуканий і компактний, як дорослі, так і діти можуть легко взяти його в руки та вільно використовувати; чи то домашнє спостереження чи розваги на відкритому повітрі, мікроскоп можна адаптувати до всіх сцен.
Безступеневий зум
Верхня ручка мікроскопа Celestron SCXJ-001 налаштована на плавне масштабування 60X-120X. Збільшення можна регулювати за бажанням, нижня ручка масштабування може адаптуватися до фокусу при різному збільшенні.
Особливості:
Збільшення: 60-120X
Відстань вихідної зіниці: 10 - 14 мм
Поле зору: 1.3 – 1.9 мм
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Celestron |
| Країна виробник | Китай |
| Висота | 25 мм |
| Довжина | 89 мм |
| Живлення | Батарейки одноразові |
| Стан | Новий |
| Тип | Оптичний |
| Форм-фактор | Портативний |
| Ширина | 40 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0.1 |
| Гарантійний термін | 12 |
| Доставка/оплата | 100% предоплата |
| Комплектація | Портативний мікроскоп, інструкція, гарантійний талон |
| Колір | Чорний |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 099 ₴


