
Смарт штатив Baseus 360 ° AI Following Shot Tripod Head SUYT-B01 Black
699 ₴
- В наявності
+380 (97) 373-38-73
- +380 (99) 373-38-73
- +380 (93) 373-38-73
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Смарт штатив Baseus 360 ° AI Following Shot Tripod Head SUYT-B01 Black
Смарт тримач для смартфона одновісний стабілізатор Baseus 360°AI Following Shot Tripod Head - це легкий, компактний і функціональний 1-осьовий стабілізатор для смартфона. Використовуючи стабілізатор для смартфона Baseus 360°AI Following Shot Tripod Head, ви зможете знімати неймовірно плавні та якісні відео, автоматично відстежувати обличчя в кадрі! Інтелектуальні антишокові алгоритми та новітні безколекторні мотори гарантують плавність і стабільність, завдяки яким ви легко досягнете бажаного ефекту.
Універсальний тримач Baseus 360°AI Following Shot Tripod Head - це ідеальний помічник для створення влогів і різноманітного відео-контенту. Гаджет для людей, які захоплюються відеозйомкою, або стрімінгом за допомогою мобільного телефону. Штатив обладнаний датчиком руху, і за допомогою камери вашого смартфона може слідкувати за обличчям, зв'язок між телефоном і тримачем Baseus Al Following 360° виконується через Bluetooth v5.0. У тримача є функція автоспуску з 3-секундною затримкою для автоматичних знімків без рук.
Стабілізатор зображення Baseus 360°AI Following Shot Tripod Head, призначений для повсякденного використання, дозволить вам насолоджуватися плавним записом без зайвого багажу.
Застосунок для керування стабілізатором - для керування стедікамом Baseus 360°AI Following Shot Tripod Head вам знадобиться застосунок Baseus (підходить для iOS і для Android - сумісний з iPhone і Samsung). Використовуйте його для під'єднання телефона до стабілізатора, і розкрийте весь потенціал стедікама. Завантажте додаток на свій смартфон і почніть знімати приголомшливі відео!
Витривалий і легкий - стедікам Baseus 360°AI Following Shot Tripod Head сумісний з мобільними пристроями завширшки від 56 до 87 міліметрів і витримує навантаження до 280 грамів, що дає змогу використовувати його навіть із топовими смартфонами. При цьому сам стабілізатор важить всього 230 грамів і є одним з найлегших у своєму класі. Тому навіть тривала зйомка не буде занадто стомлюючою.
Використовуючи як штатив, ми можемо
фотографувати на ходу
робити групові знімки
робити фотографії під час одиночних подорожей.
Він має цілу низку функцій, таких як:
Автоматичне розпізнавання облич дасть вам змогу завжди бути в центрі об'єктива під час запису своїх блогів або спілкування з друзями.
Автоматичне розпізнавання об'єктів інтелектуальний режим стеження змушує камеру автоматично слідувати за вказаним об'єктом.
Автоспуск 3 секунди.
Альбомне та портретне знімання.
Система придушення тремтіння під час руху - зберігає повну стабільність зображення навіть у дуже складних умовах.
Нескінченне обертання на 360° по горизонталі дає змогу камері вільно слідувати за вами для отримання чудових результатів без тремтіння.
Кут нахилу можна регулювати на 37° вгору і вниз.
У нижній частині тримача Baseus 360°AI Following Shot Tripod Head є штативне кріплення 1/4'', щоб можна було встановити тримач додатково на штатив.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Baseus |
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 0.23 кг |
| Довжина у складеному стані | 175 мм |
| Максимальна висота штатива | 90 мм |
| Максимальне навантаження | 0.28 кг |
| Матеріал | Пластик |
| Стан | Новий |
| Тип | Монопод |
| Колір | Чорний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантія | 12 місяців |
| Доставка/Оплата | 100% предоплата |
| Джерело живлення | Батарейка АА (3 штуки) |
| Комплектація | Смарт штатив, інструкція, гарантійний талон |
| Особливості | Автоматичне відстеження обличчя в кадрі, обертання на 360° |
| Тип підключення | Bluetooth 5.0 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 699 ₴








