
Змінний блок для дозатора мила Mijia Automatic Epochal Design 320ML Soap Dispenser Pink BHR4559GL
399 ₴
- В наявності
+380 (97) 373-38-73
- +380 (99) 373-38-73
- +380 (93) 373-38-73
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Змінний блок для дозатора Mijia Automatic Epochal Design 320ML Soap Dispenser Pink BHR4559GL
Змінні картриджі для сенсорної мильниці забезпечать для вас і вашої сім'ї гідний рівень гігієни. Щільна мікронна піна проникає в епідерміс, глибоко очищаючи шкіру. Засіб вбиває до 99,9% бактерій, у тому числі стафілокок, кандіду і кишкову паличку.
Ніжна і ароматна турбота
Ви оціните приємний аромат і доглядають компоненти ароматного мила. Натуральні рослинні масла подбають про стан шкіри, зроблять її м'якою і шовковистою. Об'єм контейнера — 320 мг.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | MiJia |
| Країна виробник | Китай |
| Вид диспенсера | Побутової |
| Матеріал виготовлення | Пластик |
| Призначення диспенсера | Для рідкого мила |
| Поверхня | Матова |
| Тип диспенсера | Настільний |
| Тип управління | Сенсорне |
| Форма | Циліндрична |
| Колір | Рожевий |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 10.9 см |
| Глибина | 7.3 см |
| Об`єм | 320 мл |
| Ширина | 7.3 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Додатково | Характеристики та комплектація товару можуть бути змінені виробником без повідомлення. |
| Доставка/оплата | 100% предоплата |
| Комплектація | Змінний блок для дозатора мила, паковання |
Інформація для замовлення
- Ціна: 399 ₴


