Валіза Ninetygo Seine Luggage 20'' Black
Ninetygo Seine Luggage - валіза виконана у стриманому стилі. Вона стане незамінним атрибутом у ділових поїздках. Модель має телескопічну ручку, TSA-замок, колеса із TPE матеріалу. Внутрішній каркас має додатковий захист, сам ударостійкий матеріал, а передня панель має вологозахист. У валізі передбачені відсіки для зберігання ноутбука, планшета та ділових паперів.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Замок | TSA кодовий |
| Матеріал | Полікарбонат |
| Призначення | Унісекс |
| Наявність коліс | 4 колеса |
| Плечовий ремінь | Ні |
| Розмір | Малий |
| Регулювання розміру | Ні |
| Стан | Новий |
| Телескопічна ручка | Так |
| Тип | Валіза |
| Візерунки і принти | Однотонний |
| Колір | Чорний |
| Розміри | |
| Вага | 3.4 кг |
| Висота | 49.5 см |
| Глибина | 23 см |
| Об`єм | 36 л |
| Ширина | 35 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Додаткова інформація | Характеристики та комплектація товару можуть бути змінені виробником без повідомлення. |
| Доставка/оплата | 100% предоплата |
| Комплектація | Валіза, інструкція |
| кишеня для ноутбука | Да |
Інформація для замовлення
- Ціна: 7 499 ₴





