Валіза Ninetygo PC Luggage 20'' White
Корпус валізи повністю виконаний з полікарбонату від компанії Bayer Makrolon, що дозволяє досягти хороших вагових показників, також він має тришарову композитну структуру, стійку до стисків і розтягувань і допоможе уникнути сильних деформацій при падінні валізи. Текстура поверхні спеціально розроблена так, що з множини точкових опуклостей складає малюнок із стільниками. Така структура відштовхує воду і запобігає появі подряпин. Підкладка виготовлена з поліестеру.
Ручка валізи має три щаблі регулювання висоти і підійде для людини з будь-якою комплекцією та зростанням. Ручка зроблена зі 100% сплаву анодованого алюмінію, що значно подовжує термін служби. Також вас порадують вбудовані безшумні колеса, що дозволяє зробити транспортування простим та комфортним.
Валіза Ninetygo PC Luggage має вбудований TSA-замок, створений за стандартами адміністрації транспортної безпеки США, що дозволяє залишати важливі документи та особисті речі без жодних побоювань. Початковий код "000". Звичайно, ви можете налаштувати той пароль, який знатимете тільки ви. Подорожуйте з комфортом та легкістю. Ви зможете укомплектувати валізу так, як вам зручно. При цьому він буде максимально збалансований, що дозволяє полегшити процес переміщення.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Bayer |
| Країна виробник | Китай |
| Замок | TSA кодовий |
| Кількість відділень на блискавці | 3 |
| Матеріал | Полікарбонат |
| Призначення | Унісекс |
| Наявність коліс | 4 колеса |
| Плечовий ремінь | Ні |
| Розмір | Середній |
| Регулювання розміру | Ні |
| Стан | Новий |
| Телескопічна ручка | Так |
| Тип | Валіза |
| Візерунки і принти | Однотонний |
| Колір | Білий |
| Розміри | |
| Вага | 2.9 кг |
| Висота | 55 см |
| Глибина | 22.3 см |
| Об`єм | 36 л |
| Ширина | 37.5 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Додаткова інформація | Характеристики та комплектація товару можуть бути змінені виробником без повідомлення. |
| Доставка/Оплата | 100% предоплата |
| Комплектація | Валіза, інструкція |
Інформація для замовлення
- Ціна: 4 999 ₴



