
Ігрова миша Xiaomi Ningmei Wired Gaming Mouse GM55 Black
899 ₴
- В наявності
+380 (97) 373-38-73
- +380 (99) 373-38-73
- +380 (93) 373-38-73
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Ігрова миша Xiaomi Ningmei Wired Gaming Mouse GM55 Black
Ігрова миша, що поєднує в собі максимальну простоту та практичність. Вона має строгу симетричну форму та підійде для комфортного утримування більшістю хватів, а також як лівою, так і правою рукою. Xiaomi Ningmei Wired Gaming Mouse GM55 має провідне підключення за допомогою USB. Довжина кабелю складає 1,6 метра. У мишці встановлюється оптичний сенсор із роздільною здатністю 7200 dpi. Сумарна кількість кнопок – 6. Особливістю Xiaomi Ningmei Wired Gaming Mouse GM55 є вбудована RGB підсвічування.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Xiaomi |
| Висота | 41 мм |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Довжина | 124.5 мм |
| Інтерфейс підключення | USB |
| Призначення | Для ПК та Ноутбука |
| Підключення пристрою | Дротове |
| Роздільна здатність оптичного сенсора | 7200 dpi |
| Стан | Новий |
| Тип | Миша |
| Колір | Чорний |
| Ширина | 64 мм |
| Миша | |
| Дизайн миші | Для обох рук |
| Кількість клавіш миші | 6 |
| Конструкція миші | Ігрова |
| Тип миші | Оптична світлодіодна |
| Користувальницькі характеристики | |
| Доставка/Оплата | 100% предоплата |
| Комплектація | Ігрова миша, інструкція, гарантійний талон |
Інформація для замовлення
- Ціна: 899 ₴


