-14%

Фен Xiaomi Water Ionic Hair Dryer H500 White
Фен для волосся, здатний піклуватися про ваше волосся. З його допомогою можна надати своїм кучерям здоровий блиск і м'якість. Обробка потоком негативних іонів сприяє зменшенню утворення кінчиків, що січуться, робить волосся міцним і слухняним.
ВИСОКА ШВИДКІСТЬ ОБДУВАННЯ
Фен має потужний електродвигун із семилопастною крильчаткою, здатне здійснювати до 20000 обертів на хвилину. Це забезпечує швидке сушіння навіть холодним повітрям. Дозволяє не обпалювати волосся, не завдавати їм шкоди. Швидкість обдування досягає 20 метрів на секунду, що дає можливість легко здувати надлишки вологи з волосся.
КОНТРОЛЬ ТЕМПЕРАТУРИ
Xiaomi Mijia H500 має розумний контроль температури, що захищає волосся та шкіру голову від надмірно гарячого повітря. Вбудований датчик вимірює температуру повітря на виході та підбирає оптимальний режим. Інноваційна технологія обдування гарячим та холодним повітрям дозволяє зберігати блиск та здоров'я шкіри голови.
ФУНКЦІОНАЛЬНІСТЬ
Пристрій має дві швидкості та три температурні режими. Ви зможете вибрати найоптимальніший для себе режим. Комфортне перемикання та налаштування дозволить знайти ідеальні параметри для швидкого сушіння та стійкого укладання. Повітрозабірна сітка запобігає попаданню волосся у двигун.
ПЕРЕВІРНА ЧАСОМ НАДІЙНІСТЬ
Багатоступінчаста система захисту унеможливлює перегрів. Наявність спеціального датчика забезпечує у разі позаштатної ситуації автоматичне вимкнення. Ризик заподіяння шкоди повністю виключено. Насадка має магнітне кріплення, завдяки чому не завдасть шкоди при необережному поводженні.
ЕРГОНОМІЧНА КОНСТРУКЦІЯ
Фен має невеликі розміри та малу вагу. Навіть при довгому використанні ваші руки не втомляться і не відчуватимуть напруження. Фен можна брати з собою в поїздки та подорожі, він ніяк не позначиться на спільній вазі вашого багажу. Стильний вигляд та металевий блиск надають йому привабливості.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Xiaomi |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Кількість швидкостей | 2 |
| Кількість температурних режимів | 2 |
| Потужність фена | 1800 Вт |
| Стан | Новий |
| Тип | Фен |
| Тип живлення | Мережа 220 В |
| Холодний обдув | Так |
| Колір корпусу | Білий |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 0.595 кг |
| Висота | 237 мм |
| Довжина | 144 мм |
| Ширина | 79 мм |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Дифузор | Ні |
| Довжина мережевого шнура | 1.7 м |
| Захист від перегріву | Так |
| Петелька для підвішування | Так |
| Складна ручка | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Доставка/Оплата | 100% предоплата |
| Комплектація | Фен, Інструкція, Гарантійний талон |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 999 ₴




