Термос Stanley Legendary Classic 1L Green
Буде доречним в дорозі, офісі, на навчанні. Крім того, він має зручну і правильну форму для автомобіліста, компактні розміри для сумки або рюкзака. Ця модель має елегантний дизайн, чудову функціональність і відповідає найвищим стандартам якості, що гарантує не один рік активного користування. Надійні стінки колби з подвійною вакуумною ізоляцією забезпечать збереження температури улюблених гарячих напоїв протягом 28 год, а холодних до 34 год. Якщо додати в термос трохи льоду, то з ним вміст залишиться холодним до рекордних 144 ч. Також варто відзначити, що для того, щоб налити напій, необов'язково повністю відкручувати і виймати пробку. Її досить повернути на 360 градусів і можна наповнювати чашку, в якості якої може послужити верхня кришка термоса. Stanley Legendary Classic 1 л Hammertone Green має спеціальне зовнішнє покриття, яке дозволяє надійно утримувати термос як в холод, так і в спеку.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Stanley |
| Країна виробник | Китай |
| Час збереження тепла | 28 годин |
| Час збереження холоду | 34 годин |
| Кількість чашок | 1 |
| Матеріал колби | Нержавіюча сталь |
| Матеріал корпусу термоса | Нержавіюча сталь |
| Об`єм | 1 мл |
| Стан | Новий |
| Тип термоса | Питний |
| Колір | Зелений |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 810 г |
| Висота | 358 мм |
| Ширина | 117 мм |
| Ширина горловини | 94 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Доставка/Оплата | 100% предоплата |
| Комплектація | Термос, інструкція |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 499 ₴


