Дитяча прогулянкова коляска Xiaomi Bebehoo Stroller ST401 Red
Дитяча коляска Bebehoo ST401 забезпечить затишні та безпечні умови для вашого малюка від народження й до трьох років. Коляска ідеально підійде батькам, які багато часу проводять на вулиці та люблять піші прогулянки. Великий кошик внизу вмістить дитячі іграшки та речі, які можуть стати в пригоді на прогулянці.
Три положення
Спинка коляски фіксується в трьох положеннях: 100, 145 і 175 градусів. Кут нахилу 175 градусів підходить для малюка в перші пів року його життя й потім, коли дитина втомиться й захоче відпочити на свіжому повітрі.
Безпечна прогулянка
Коляска Bebehoo ST401 обладнана ременями безпеки, які надійно та делікатно фіксують дитину, не сковують її рухів і не дають змогу малюкові травмуватися на прогулянці. Під час поїздки маленький непосида може триматися за зручний м'який поруч і спостерігати за навколишнім світом.
Складана конструкція
Коляска Bebehoo ST401 обладнана зручним механізмом, за допомогою якого її можна скласти навіть однією рукою. У складеному стані коляску зручно транспортувати, вона легко поміститься в ліфті або в багажнику авто.
Висока маневровість
Колеса зі зносостійкого матеріалу забезпечують колясці високу прохідність і маневровість. Поворотна конструкція задніх коліс із можливістю фіксації дає змогу легко долати вибоїни та перешкоди на дорозі. Коляска обладнана передніми та задніми амортизаторами, які пом'якшують їзду нерівною дорогою, щоб нічого не заважало вашому малюкові добре відпочити на прогулянці.
Широкий навіс
Положення капюшона коляски Bebehoo ST401 можна відрегулювати залежно від погодних умов. Ваша дитина почуватиметься затишно на прогулянці навіть у сонячну або вітряну погоду.
Надійна та практична конструкція
Рама коляски виготовлена з легкого та високоміцного сплаву та витримує навантаження до 15 кг. Залежно від віку малюка та ваших уподобань ви зможете встановлювати люльку за ходом руху та проти ходу. Зручна регульована за висотою ручка дає змогу легко об'їжджати перешкоди, керувати коляскою, зупиняти її рух
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | BEBEHOO |
| Країна виробник | Китай |
| Кількість блоків | 1 (Для однієї дитини) |
| Кількість коліс | 4 шт. |
| Максимально допустима вага | 15 кг |
| Матеріал коліс | Поліуретан |
| Механізм складання | Книжка |
| Перекидна ручка | Так |
| Поворотні передні колеса/колесо | Так |
| Система амортизації | Пружини |
| Стан | Новий |
| Тип задніх коліс | Одинарні |
| Тип коляски | Прогулянкова |
| Тип передніх коліс | Одинарні |
| Тип ременів безпеки | 5-ти точкові |
| Колір | Червоний |
| Розмір коляски в розкладеному вигляді | |
| Вага | 10.6 кг |
| Висота | 103 см |
| Довжина | 78 см |
| Ширина | 60 см |
| Розмір коляски в складеному вигляді | |
| Висота в складеному вигляді | 95 см |
| Довжина у складеному вигляді | 60 см |
| Ширина у складеному вигляді | 43 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Доставка/Оплата | Предоплата 100% |
| Комплектація | Шасі, чохол для ніжок, М'який вкладень, Люлька/прогулянковий блок, Багажний кошик |
| Особливості | Гальмо, встановлення прогулянкового блока обличчям до мами, Система амортизації, 3 положення спинки: 100, 145 і 175 градусів, Регулювання ручки за висотою |
Інформація для замовлення
- Ціна: 9 499 ₴



