
Портативна батарея Baseus Qpow Digital Display 10000 mAh 15W Type-C Edition 2022 Edition PPQD050005 Purple
1 499 ₴
- Немає в наявності
+380 (97) 373-38-73
- +380 (99) 373-38-73
- +380 (93) 373-38-73
Портативна батарея Baseus Qpow Digital Display 10000 mAh 15W Type-C Edition 2022 Edition PPQD050005 Purple
Дуже часто виходить так, що в один незручний момент смартфон може просто розрядитися. Перше, що приходить на думку – це зарядитися від енергомережі. Проте якщо елемент енергії сів на вулиці, цей варіант не підходить. Але є один вихід – використати power bank Baseus Qpow Pro 10000 mAh 15W Type-C Purple (PPQD050005), адже він зможе передати потрібну енергію «померлому» смартфону. Гаджет з Power Delivery, зі швидкою зарядкою Quick Charge ідеально підійде для телефону, для планшету для iPhone і порадує сучасним оформленням і функціональними особливостями.
Головні особливості мобільного акумулятора Baseus Qpow Pro 10000 mAh 15W Type-C Purple (PPQD050005)
Серед головних особливостей пауербанку Baseus Qpow Pro 10000 mAh 15W Type-C Purple (PPQD050005) зазначимо:
ємність повербанку досягає 10000 mAh;
на борту зовнішньої батареї передбачено Li-Pol елементи енергії та схеми управління процесу її передачі;
потужність заряду 15W;
індикація рівня заряду LCD дисплей.
Крім того, Пауербанк Baseus Qpow Pro 10000 mAh 15W Type-C Purple (PPQD050005) має маленьку вагу та компактні габарити — 141.6x74.6x27.4 мм, що дозволяє без проблем транспортувати їх у рюкзаку. Колір пауербанку Purple.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Baseus |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Ємність акумулятору | 10000 мА/год |
| Зарядка батареї | Від USB, Від мережі |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Набір перехідників | Так |
| Стан | Новий |
| Тип | Універсальна батарея |
| Тип акумулятора | Li-Pol |
| Колір корпусу | Фіолетовий |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 27.4 мм |
| Довжина | 141.6 мм |
| Ширина | 74.6 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Доставка/оплата | 100% предоплата |
| Комплектація | Портативна батарея, інструкція, гарантійний талон |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 499 ₴


