
Портативна батарея Baseus Qpow Digital Display 10000 mAh 15W iP Edition 2022 Edition PPQD050103 Blue
1 499 ₴
- Немає в наявності
+380 (97) 373-38-73
- +380 (99) 373-38-73
- +380 (93) 373-38-73
Портативна батарея Baseus Qpow Digital Display 10000 mAh 15W iP Edition 2022 Edition PPQD050103 Blue
Ґаджет зі швидким заряджанням Quick Charge ідеально підійде для телефона, для планшета для айфона та вразить сучасним оформленням і функціональними можливостями.
Має тривалий термін експлуатації та високі технічні характеристики.
З найважливіших функцій пауербанка Baseus Qpow Pro 10000 mAh 15 W Lightning Blue (PPQD050103) визначимо:
місткість павербанка становить 10000 mAh;
у корпусі зовнішньої батареї встановлені Li-Pol джерела живлення й електроніка для керування зарядом і розрядом;
потужність 15W;
індикація ступеня заряду LCD-дисплей.
Крім того, Baseus Qpow Pro 10000 mAh 15 W Lightning Blue (PPQD050103) має невелику вагу та компактні габарити — 141.6x74.6x27.4 мм, що дає змогу не напружуватися переносити його в рюкзаку або кишені.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Baseus |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Ємність акумулятору | 10000 мА/год |
| Зарядка батареї | Від мережі, Від USB |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Набір перехідників | Так |
| Призначення | Для планшета |
| Стан | Новий |
| Тип | Універсальна батарея |
| Тип акумулятора | Li-Pol |
| Колір корпусу | Блакитний |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 360 г |
| Висота | 27.4 мм |
| Довжина | 141.6 мм |
| Ширина | 74.6 мм |
| Користувацькі характеристики | |
| Доставка/Оплата | 100% предоплата |
| Комплектація | Портативна батарея, інструкція, гарантійний талон |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 499 ₴


