Портативна батарея Xiaomi Mi Power Bank 10000mAh 33W Pocket Version Pro PB1030ZM BHR5909GL Ivory
Компактний, міститься в кишені
Висока ємність 10000 мАг. Здатний зарядити iPhone 13 близько 1,9 разів. Легкий корпус вагою близько 212 г дозволяє зручно тримати його у долоні.
Підходить для заряджання двох пристроїв одночасно
Крім порту USB-C, Power Bank також оснащений портом USB-A з вихідною потужністю одного порту 22,5 Вт MAX. Ці два порти можна використовувати для одночасного заряджання двох пристроїв.
Висока сумісність
Вбудований чіп інтелектуальної ідентифікації може автоматично узгоджувати вихідний струм із робочим струмом різних типів пристроїв, дозволяючи заряджати MacBook, планшети та комутатори.
Двостороння швидка зарядка через USB-C
Порт USB-C із вихідною потужністю до 33 Вт та вхідною потужністю до 22,5 Вт підтримує двосторонню швидку зарядку. При використанні комплектного зарядного кабелю Power Bank заряджається до 100% близько 3 годин.
Та ж серія елементів, що й для електромобілів
Порівняно з традиційними осередками, осередки батареї живлення 21700 значно покращилися з точки зору одиничної ємності, щільності енергії, продуктивності зарядки та розрядки, зберігши при цьому надійність та безпеку. Вони також можуть забезпечити багаторазовий захист ланцюга для безпечного використання.
Зарядний кабель 2-в-1
В комплект поставки входить стандартний зарядний кабель Type-C – Type-C – Type-A, що дозволяє вільно перемикатися між портами USB-C та USB-A. Наявність двох способів заряджання через один кабель робить його зручнішим для перенесення в подорожах.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Xiaomi |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Ємність акумулятору | 10000 мА/год |
| Зарядка батареї | Від мережі, Від USB |
| Стан | Новий |
| Тип | Універсальна батарея |
| Тип акумулятора | Li-Pol |
| Колір | Синій |
| Колір корпусу | Синій |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 212 г |
| Висота | 105 мм |
| Довжина | 55.8 мм |
| Ширина | 25.5 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Доставка/Оплата | 100% предоплата |
| Комплектація | Портативна батарея, інструкція, гарантійний талон |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 899 ₴



